ook nog even langs een nachtclub gingen. Donderdag 2 februari was de dag dat iedereen uit kon slapen. Pas om 8.00 uur werd iedereen gewekt. Ons reisdoel was dit keer de London Docklands, waar we maar twintig minuten te laat aankwamen en dat terwijl het verkeer redelijk vast zat en Londen wel één grote omleiding leek. We kregen een rondleiding door het gebied met een gids van de Docklands"Je kunt precies zien waar in WOU de bommen zijn gevallendaar staan de flatgebouwen.Pepijn: "Dus als je een bom gooit komt er een flatgebouw uit de grond! De lunch zouden we deze keer nuttigen in een echte Engelse pub. Maar wat bleek, de pub was drie dagen geleden van eigenaar gewisseld. Het wachten op de lunch werd besteed met praatjes met andere pubbezoekers. Na minstens een uur wachten, kwam eindelijk de lunch: worstjes en kipnuggets. De beschrijving van deze pub was niet moeilijk: vergane glorie! Uiteindelijk kwamen we toch nog aan in Greenwich. Want een echte Geodeet kan niet in Londen zijn geweest, zonder tegelijkertijd op twee halfronden te hebben gestaan. Wat de commissie dan ook spontaan deed. Hierna was iedereen vrij om te gaan en staan waar hij/zij wilde. Er werd ook vandaag weer veel aan sight-seeing gedaan. En op deze dag werd het bewijs geleverd dat Londen helemaal zo groot niet is. Simon beloofde een koprol in de bus te maken als hij Jeroen en Carola in het centrum tegen zou komen. De volgende dag maakte hij die koprol. A Eet smakelijk Deze vrijdag moesten we al om 6.15 uur op, om op tijd bij de Shell aan te komen. Maar de lunch die we daar aangeboden kregen, maakte dit vroege opstaan èn de lunch van de Geodesie wereldwijd 398

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 418