vorige dag weer helemaal goed. Hier bleek ook dat je Geodeten werkelijk overal tegen kunt komen. Ad Pluijmers en Rob Kok, afgestudeerd in 1983, hadden namelijk, de eer en het genoegen om een presentatie voor ons te houden. En omdat alle Engelsen nu toch 'opgerot' waren, praatten ze maar gelijk Nederlands. Toen we om half twee Londen uit probeerden te komen was het volgende het geval. Commissie leest de kaart: Erik de puntsymbolen, Monique de legendaRené de schaal, Mirjam de noordpijl, Merlijn de snelwegen, Krist de rotondes. Samenwerking is belangrijker dan fout rijden. Ga zo door. Eenmaal aangekomen bij Herstmonceux Castle in Hailsham bleek dat we hier wel erg luxe 2-persoons-kamers hebben. Ongeveer twee keer zo groot als een gemiddelde studentenkamer, de bedden waren opgemaakt en er lagen handdoeken en grapefruitsham poo van de Body Shop. Voor het, ook al zeer luxe, diner kregen we een lezing en na het diner een rondleiding door het Royal Greenwich Observatorium. Toen iedereen weer terug was in de pub van het kasteel, werd er een bierestafette georganiseerd tegen de plaatselijke Canadese studenten. Ondanks dat Jitske de eerste keer voordronk, verloren we op een fractie van een seconde. Maar de tweede keer wonnen we ruimschoots, zodat de einduitslag Nederland-Canada toch nog 1-1 werd. Waarna natuurlijk het Snelliuslied ten gehore moest worden gebracht. De pub sloot speciaal voor ons een half uurtje later, 23.30 uur dus. Maar het feest werd, samen met de Canadezen, voortgezet in de Common room. Het kasteel Snellius 399

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 419