ZOMERKAMP 1995 René Draaijer Bert Kampes Bastiaan van Loenen voorzitter secretaris Caroline Bosscher Herry Bruins Klaartje Kolnaar penningmeester barcommissaris commissaris activiteiten commissaris algemene zaken Mark Claassen Aart Kruis wekkerlid wekkerlid Opbouwweekend: Vrijdag was het weer niet best, dus de tenten konden nog niet direct opgezet worden. Gelukkig konden we tussen de buien door nog twee tenten opzetten, zodat de commissie en koks toch konden slapen. De staf sliep nog steeds in het magazijn. Door dit slechte weer hebben we vrijdag de bar al ingericht, zodat we deze die avond al konden benutten (tap nog niet). Zaterdag begon de dag ook slecht, zodat we toen binnen, de bar etc. hebben afgemaakt, 's Middags was het droog tussen de buien door dus toen konden we de andere tenten opzetten, alsmede de staftent en wastenten, 's Avonds waren de buren uitgenodigd en werd het al snel gezellig, toen de buren tegen een uur of elf weggingen kwamen de sterke verhalen los, naarmate het vat leger werd, werd het 'held van de dag' dansje beter. Kortom het was een leuke late avond. Zondags begonnen we met uitslapen en verder hebben we de dag gevuld met allerlei kleinigheden, welke nog gedaan moesten worden. Het dansje werd aangevuld met de Taxen, de Michael Jacksons en de Bay watches en de commissie oefende voor het toneelstuk van Maandagavond. Tegen de avond kwamen de eerste deelnemers en dat betekende dat de flipperkast en voetbaltafel op slot gingen en drank op de bon. Aanvang Zomerkamp 1995 Maandag om half elf begon Bastiaan met de opening van het kamp, hierbij kreeg hij hulp van de heer Kamerling (burgemeester van Vorden), de heer Sikkens (Directeur van het Kadaster Gelderland) en de heer de Heus (namens de zomerkampbeheerscommissie) en niet te vergeten mevrouw Voskamp die de beste speech ten gehore bracht, dit alles werd schitterend vereeuwigd door de heer Voskamp die met de camera rondliep. 's Middags gingen de meetploegen op pad om hun eigen stukje terrein te verkennen. Na een voortreffelijk debuut van de koks, die 's morgens bewezen hadden dat ze blind een broodje vegaburger konden maken, enigszins verrijkt met het meegebrachte spek, bleken ze deze reputatie weer eens waar te maken met goede chili. Snellius 401

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 421