De commissie Gauft Gaufijaar 1991-1992 In de eerste echte GauB commissie had nog één van de vier oprichters zitting. Hij werd bijgestaan door drie enthousiaste tweedejaars studentes, die de organisatie van de Argeos bijeenkomst in Delft graag op zich wilden nemen. Maar daarvoor moest natuurlijk eerst gekeken worden hoe het er allemaal aan toe ging op zo'n bijeenkomst. Met dit doel voor ogen vertrok de voltallige GauB commissie in november 1991 naar de Argeos bijeenkomst in Zürich. Hun entree op echte Hollandse klompen en met GauBvlag viel daar aardig in de smaak en al gauw waren de eerste contacten gelegd en werden vele ideeën opgedaan voor de Argeos die zij dat vooijaar zouden organiseren. Terug in Delft werd actief begonnen met de voorbereidingen voor het Argeos weekend. Er werd een programma bedacht, een excursie georganiseerd en er werden slaapplaatsen geregeld. Op vrijdag 15 mei 1992 was het dan eindelijk zover. Vanuit Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk waren 54 studenten naar Delft gekomen voor 'das 39. ARGEOS-Treffen'. Met de deelname aan het Snellius geofeest diezelfde avond kon Argeos Delft niet meer stuk. De zaterdag en zondag die daarop volgden werden doorge bracht op de faculteit. Naast de officiële gedeelten zoals de discussiegroepen en de ledenvergadering stonden ook een rondleiding door het faculteitsgebouw en een overheer lijke barbecue op het programma. Dit alles gebeurde in de stralende zon die ons het hele weekend niet in de steek liet. Argeos Delft Snellius 409

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 429