Voorwoord Lustrumcommissie DiaMMant Lustrumboek 'The 5th Element" Geachte lezer, Het is ons een eer en genoegen om een voorwoord te mogen schrijven in dit prachtige lustrumboek. Als lustrumcommissie kon je de lustrumboekcommissie af en toe hard zien zwoegen om hetgeen dat nu voor u ligt in elkaar te klussen. Zij hebben ongeveer anderhalf jaar met ons samen een kamer in het geodesiegebouw gedeeld, onze computers ingepikt en ons van ons werk afgehouden, maar het resultaat mag er wezen. Het lustrumboek vormt een onmisbaar deel van de zestigste verjaardag van onze vereniging. Het andere, zoniet nog onmisbaardere deel van het lustrum, wordt gevormd door de lustrumweek. Op het moment dat u dit leest is de week waarschijnlijk inmiddels al afgelopen, maar op het moment dat wij dit schrijven dienen er nog flink wat voorbereidingen te worden getroffen. Wij gaan in elk geval uit van een geslaagd lustrum. Wij zullen in dit voorwoord niet gaan uitwijden over wat er de atgelopen vijf jaar is gebeurd en noa verder in het verleden zullen wij ook niet duiken. Wij zullen ook niet gaan beschrijven wat er tijdens de lustrumweek is gebeurd en ook niet hoe het geweest is. Wat wij wel graag willen doen is iedereen feliciteren met de zestigste verjaardag van het Landmeetkundig Gezelschap Snellius. Verder wensen wij u nog veel plezier met het lezen van dit boekwerk. Bart van den Berg Marco Baars Peter Menting Martien Urlings Madeion van Leeuwen Rinske van Gosliga Jane van Ree Pim Pasman 214

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 223