Zondag 2 februari Snellius nog een flesje had gekocht in de winkel. Het mooiste van alles is dat we tot op heden geen rekening hebben gehad voor deze excursie. Aangekomen in de Big city van Parijs, bleek de jeugdherberg een erg grote, rommelige en drukke tent, die niet direct met de bus bereikbaar was. No het inchecken ging iedereen uiteraard direct Parijs in om te eten, aangezien het al 8 uur geweest was. Conclusie van deze korte, maar krachtige avond in Parijs was dat oier in Parijs niet goedkoop was. Zelfs in vergelijking met Zwitserland! Bovendien bleken karikatuurtekenaars op Montmarte erg opdringerig in hun poging om met name ondergetekende als klant te werven. Op al weer de laatse dag van de Zippoexcursie konden de deelnemers uitslapen tot een uurtje of negen. De week had de meesten echter zo uitgeput dat het opstaan niet al te soepeitjes verliep, zodat besloten werd het filmhuis, waar we een historische film over Parijs zouden gaan bekijken, maar zouden bellen of een uurtje later ook schikte. Dit bleek het geval, zodat we om 10 uur na een erg Frans, en dus karig ontbijt, half slapend een overigens erg interessante film bekeken over de ontstaangeschiedenis van Parijs, met al zijn bezienswaardigheden. Omdat we deze ook nog wel even in het echt wilden bewonderen, kreeg iedereen de tijd om, terwijl men een creatieve uitspatting verzon voor de slotmaaltijd, nog een enkele attractie in Parijs te bewonderen. Het was voor sommige geo's tenslotte pas de eerste keer in Parijs. Arno van An rooi j - Voorzitter Jeroen Dunnewold - Secretaris Thijs Ligteringen - Penningmeester Rashied Nabibaks - Lid Maureen Rengelink - Lid Paul Schepers - Lid Begeleiders: Geert Blommers en Rini Kremers 221

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 230