Snellius Michael J. Fox Carsten Kragh We kregen voor de rondleiding door het gebouw eerst een lunch aangeboden, deze was echter wel wat "magertjes": er waren maar twee lange tafels vol gezet met o.a. vis, fruit, groente, brood, salami etc. Toen we daarna de bakken met flesjes fris en bier bestormden, greep niemand in: inslaan dus. De presentatie van Kampsax begon met een presentatie door een gepensioneerde werknemer met een echt hart voor het bedrijf. Hij was sinds 1 961 al bij Kampsax werkzaam en wilde daarom ook heel de geschiedenis met ons delen. Op geheel eigen wijze. 5. Omdat de secretaresse van Kampsax een boot eerder voor ons geregeld had, moesten we ons haasten naar Dragor, de haven van Kopenhagen. We hadden nu de snelle boot naar Malmö. Deze bleek dan ook echt snel te gaan. Met windkracht 7 en een snelheid van 70 km. per uur vloog de boot over de golven en we waren dan ook al binnen een half uur in Zweden. 6. De jeugdherberg in Lund: een oude trein, waarbij wij in de oude slaapcoupés sliepen. Dit was duidelijk een hele ervaring, vooral voor degenen die bovenin moesten slapen. Richard vond het echter maar niks en ging liever in de bus pitten. Donderdagochtend bleek de trein gelukkig nog op dezelfde plek te staan. Maar meteen volgde het eerst probleem: hoe kleed je je met z'n drieën aan in een krap compartiment? Nadat dit was opgelost en iedereen had gegeten volgde het tweede probleem: hoe persen 51 ZWEED-gangers zich door een smal 223

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 232