Derde week Lustrumboek "The 5th Element" tussen bar en containers zodat er ook nog overdekt gebarbecued kon worden. Nederland werd tussendoor nog even uitgeschakeld op het EK, want als het op penalty's nemen uitdraait, kunnen we het wel vergeten. Dit mocht de pret niet drukken, de huurauto's van de derdejaars werden nog een weekendje bijgehuurd, zodat we opnieuw naar de Dieka af konden reizen. Op zondag was er een braderie in een nabijgelegen dorpje waar in de feesttent Kasbendjen op kwam treden. Sinds het zomerkamp een jaar tevoren zijn er onder geodeten veel fans van deze band te vinden, zodat dit een zeer geslaagde middag was. Op de terugweg nog wat Chinees gehaald om te nuttigen voordat discotheek Boode weer bezocht werd. Maandag was het weer gelukkig weer redelijk, er werd besloten in het bos Levend Stratego te spelen. Gewapend met speelkaarten die men uit eikaars handen probeerde te trekken, renden er urenlang een berg geodeten door het bos. Hierna was er weer kampvuur. Dinsdag was er een hockeywedstrijd tegen leden van de hockeyclub uit Deventer. Ook mensen die nog nooit een hockeystick hadden aangeraakt, bleken ineens sterspelers te zijn en na toepassing van de nieuwe buitenspelregels werd er dan ook glansrijk gewonnen. Een aantal Deventerse hockeyers kwam mee naar het kamp om na te praten en ook zij konden daar genieten van de lokale Bathmense band Kabaal die lekkere covers speelde. Woensdag was de zogeheten Bonte Avond. Iedere tent werd geacht een stukie/ liedje/act op te voeren. Dit leidde tot zeer veel creatieve uitbarstingen, onaer andere een playback-act van de commissie, een sprookje voorgedragen door Martin met de begeleiders in de hoofdrollen, een quiz met de commissieleden als kandidaten en een recordpoging om zoveel mogelijk mensen in een auto (de Ford Fietstas) te krijgen. Ook zeer gedenkwaardig was de act van Joop als man met derde been. Gelukkig werkte het fototoestel op dat moment wel goed en de foto van het optreden is nog steeds te zien in de bar bij de ereleden-foto's. De slotmaaltija werd op donderdag gehouden in het restaurant van zaal Boode in Bathmen. Zoals gebruikelijk werd er veel gespeeched. Ondanks zijn geweldige openingsspeech liet boer Bannink de bedankjes aan zijn vrouw over, die hier ook zeer door verrast werd. Na de slotmaaltijd werden in de bar alle restjes opgemaakt, zodat er veel sterk werd genuttigd die avond. De volgende ochtend moest iedereen aan de slag: tassen pakken, tenten afbreken, instrumentarium inpakken, containers inruimen...en afscheid nemen. Naar huis, slapen slapen slapen 240

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 249