Zomerkamp Noorbeek 1998 De Commissie Voorbereidingen Lustrumboek "The 5th Element" Twee jaar na dato van het zomerkamp in Noorbeek valt het nog niet mee om daar een compleet verhaal voor in het lustrumboek over te schrijven. Flarden gedachten schieten voorbij over hoe gezellig het was in de bar, welke activiteiten we hadden en hoe we het jubileum van Henk de Heus hebben gevierd. Het secretarieel verslag en de fotomap bracht structuur aan deze flarden. Ook werden er vergeten dingen ontdekt, zoals het slechte weer en de activiteiten die hierdoor niet door konden gaan. Na het lezen van het volgende verhaal zult u begrijpen hoe onvergetelijk het Zomerkamp 1 998 is geweest voor de deelnemers, begeleiders en andere betrokkenen. Al voor het zomerkamp in 1997 was bekend wie graag de commissie wilde vormen voor het volgende jaar. Debbie Bruinsma wilde graag het hele zootje gaan leiden en veel verantwoordelijkheden op zich nemen als voorzitter van de commissie. Ardien Weterings vond dat haar Nederlandse-kennis-knobbels wat meer geprikkeld moesten worden en werd daarom secretaris. Eric Valckenier von Geusau wilde wel eens veel geld doorzijn handen zien gaan als penningmeester van een zomerkamp. Omdat Friso Penninga zelf absoluut niet vies is van het goudgelesap met de witte kraag leek hij een uitstekende Barcommissaris. De creatieveling Marcel de Rink en harde werker Freek van Leijen zouden een prima koppel als commissarissen activiteiten kunnen zijn. En al op het eerstejaarsweekend van 1 997 werd er besloten om met de complete vrouwelijke afvaardiging van het jaar 1 997 de commissie compleet te maken. Martien Urlings en Iris Valen werden toegevoegd aan de Zomerkampcommissie 1 998 als wekkerleden. De commissie was nu gevuld. De gezelligheid zat er al vanaf het begin af aan goed in. Maar nu moesten er resultaten op tafel komen. De vergaderingen gingen van start. Standaard begonnen deze bijeenkomsten met een goed diner, halverwege kwam er taart uit de koelkast en de vergadering werd na het afsluiten door Debbie vaak nog even "uitgedronken". Maar behalve een ronde buik leverde dit nog geen resultaten op, deze moesten namelijk komen 248

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 257