Het zomerkamp 1999 te Nijhuzum (Fr.) De voorbereidingen Lustrumboek "The 5th Element" Het laatste zomerkamp dat drie weken zou duren en bovendien het laatste zomerkamp van het millennium moest wat gaafs worden! Pirn H, Yvette, Herma, Jeroen, Lennard, Martin L, Mireille en Vincent besloten om de zomerkampcommissie 1 999 te vormen en het spektakel op poten te zetten. Helaas stopte Mireille halverwege het jaar met haar studie, maar gelukkig vonden we Jilaou en zij was ook zeker niet mis. Ook Martin ging uiteindelijk niet mee op zomerkamp, omdat ook hij ging stoppen met geodesie. Rond Pasen zijn we echter wel met z'n negenen op korte midweek geweest. In een bungalowpark in Oosterhout (bij Breda) waren we van plan allerlei zaken voor het zomerkamp te bedenken en alvast te regelen, maar ja... je weet hoe zoiets gaat: het was in ieder geval erg gezellig. Het weer was alsof het half augustus was. In de tuin was het dan ook goed toeven, er werd hardgelopen respectievelijk gewandeld in de bossen, een fietstocht op een tandem gemaakt en gewipt (in de speeltuin), 's Avonds is er in een Oosterhoutse kroeg voetbal gekeken, zijn we gaan stappen in Breda en is er tot in de vroege uurtjes veel geriskt. Tijdens deze Risk-partijen waren de conversaties van het volgende kaliber: Herma: "Ik weet niet eens meer wat de opdracht van Vincent is!" Lennard tegen Herma: "Zullen we zeg maar elkaar gewoon achterna gaan?" Vincent: "D'r wordt echt ontzettend vals gespeeld, geloof ik." Jeroen: "Ik kan lekker veel beter WHRELPEN dan jij." TV: "Om nu te bestellen, bel 0900-8845." Jeroen: "Dat gaat onder tafel." Vincent: "Kijk nou wat ik tussen z'n benen vind." Pim: "Scheidsrechter, ik wil graag tien legers en zo veel mogelijk!" 254

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 263