Snellius bestuur bedankte ieder commissielid persoonlijk. Bij Lennard echter hadden ze een bijzondere opvatting van bedanken. Na een bla-bla-verhaaltje kreeg hij zijn cadeautje. Het was een broodje kroket "omdat hij daar zo van houdt" zei Ardien. Lennard dacht nog, ik hou helemaal niet van kroket, maar hij neemt toch een flinke hap. Inmiddels rolde het complete bestuur over de grond van het lachen, en langzaam drong het tot iedereen door dat het geen kroket van rundvlees was maar dat de kroket gevuld was met maden om Lennard terug te pakken voor de ontgroening. De hilariteit was groot en de laatste avond van net zomerkamp 1 999 te Nijhuzum zou dan ook nog lang duren, want Lennard liet dit natuurlijk weer niet op zich zitten. Voordat Freek, Eltjo en Mirelle het door hadden was ae complete inhoud van hun tent in de aanhangwagen geladen en krioelden de maden vorstelijk rond in hun tent. Voordat ze hun spullen hadden teruggevonden en voordat überhaupt deze laatste avond, waarop alle drank en chips op moest, afgelopen was, was het al weer vroeg in de morgen. Al met al was het een geweldig zomerkamp waar wij zevenen in ieder geval nog vaak aan zullen terugdenken, ledereen bedankt ennuh: Twududidamma, twududidamma..., WHRELP! Pim Hilferink Yvette Ellenkamp Herma Selles Jeroen Leusink Lennard Huisman Jildou Louwsma Vincent Assen - Voorzitter - Secretaris - Penningmeester - Commissaris Bar - Commissaris Activiteiten - Wekkerlid - Wekkerlid 259

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 268