Snellius Zondag 2 juli Maandag 3 juli Dinsdag 4 juli 263 door het onder die naam ingeschreven tweedejaarsteam. Ook de heren Bourgondiën en Schrijvers van de gemeente Gendringen zijn op het kamp aanwezig en bieden namens de gemeente een fust aan. De rest van de avond is het gezellig druk en vloeit het bier rijkelijk. Nog meer uitslapen. Door dat het lekker warm is, neemt menigeen een duik in het meertje dat bij de camping hoort, 's Avonds wordt de bar door Pim en Friso verzorgt. Ook vindt het tafelvoetbaltoemooi plaats dat na veel bloed, erg veel zweet, door de hete lamp waar de tafel onderstaat, en tranen gewonnen wordt door Niels en Michel. Bezoek van de nullen. Een zestal mogelijk aankomend geodeten komt het kamp bezoeken. Ook komt een reporter van dagblad de Gelderlander, die zo mogelijK nog minder van Geodesie afweet, een kijkie nemen. Dat zij van alle uitleg die ze over de studie heeft gekregen niet veel heeft begrepen, blijkt wel als we de volgende dag het artikel in de krant te lezen kriigen. Zo wordt er onder meer gesproken over het meetsysteem GPS dat coördinatoren blijkt te leveren en schijnt een tachymeter een apparaat te zijn om heuvelachtig terrein in te meten. Na een luncn met heerlijke aardbeien worden de nullen over een aantal meetgroepen verspreidt. De groep met de derdejaars maakt nog een mooie pose tijdens het grensuitzetten voor de foto in de krant, waarbij van Erik S. alleen zijn hand nog maar op de foto te zien is, terwijl wel zijn naam onder de foto staat. Helaas kan de zeskamp niet doorgaan vanwege het slechte weer en ook de Big Brother van de tweedejaars kan nietten uitvoer worden gebracht. En dus werd het een avondje aan de bar hangen, maar daarom niet minder gezellig.... De warmste dag van het hele zomerkamp, bij mijn weten. Dit ligt zeker niet aan het weer, maar aan het feit dat een plaatselijk discoteam neer is gestreken in onze bar. Rond tienen beginnen ze met draaien, alhoewel het nog niet echt druk is in de bar. Maar naarmate de avond vordert en de muziek meer en meer naar het begin van de jaren '90 gaat, beginnen steeds meer mensen zich binnen op hun gemak te voelen. Met het aantal mensen dat binnen was stijgt ook de temperatuur. Op Pim's thermometer komt de temperatuur tot zo'n 34 C; iets wat de meeste toch niet weg kan krijgen uit de bar. Zelfs enkele campinggasten uit de plaatselijke omgeving staan mee te housen, op deze voor hun schijnbaar moderne muziek. Sommige geo's kunnen dit vrouwelijke gezelschap zeer waarderen en zijn na de disco dan ook spoorloos verdwenen

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 272