Zondag, onzin en afscheid 268 Lustrumboek "The 5th Element" Deze avond werd opgeluisterd met een kampvuur, maar tot onze grote spijt was er niet genoeg bier voor de gebruikelijke bierestafettes, daar ons vierde en laatste fust vrijwel leeg was (ongetwijfeld ook door toedoen van het bestuur dat de vorige avond flink had doorgetankt). Toch bleef het tot in de vroege uurtjes gezellig druk. Zondagochtend werd er na het ontbijt begonnen met de vijfkamp, waar werd begonnen met het onvermijdelijke piketje draaien, dit jaar in tegenstelling tot ons eigen EJW wél langs een sloot waardoor er flink wat natte kleding te bespeuren was. Als dank voor dit spetterende onderdeel werd de gehele commissie te water gelaten en mochten wij terug naar de kant baggeren. Na de rest van de vijfkamp te hebben voltooid met enkele leuke ondefinieerbare spelletjes werd er ingepakt en werd iedereen in de gelegenheid gesteld zijn of haar spullen thuis te dumpen voordat er koers naar Antonio werd gezet. Ook daar was het weer beregezellig en werd besloten om 's avonds nog op de Beestenmarkt af te spreken. Na Antonio werd er door de commissie weer koersgezet richting Pijnacker om de zooi op te ruimen. Al met al kan er door ons worden teruggekeken op een geslaagd EJW '96. We hadden dit dan ook voor geen goud willen missen. Mirelle Goos - Voorzitter Eric Valckenier von Geusau -Secretaris Karin Hoenderkamp - Penningmeester Debbie Bruinsma - Commissaris Bar Paul Schepers - Commissaris Activiteiten

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 277