Het -EJW'98: Om te huilen zo leuk! Snellius Men neme het liefelijke dorpje Pijnacker, ene Sjaak (kan ook Harry zijn), 15 nullen, mooi weer en een fantastische commissie. De combinatie van deze vijf elementen heeft in de zomer van 1 998 geleid tot een historisch weekend waarvan de toenmalige commissie u door middel van dit verslag nog één keer wil laten genieten. Voor de organisatie van dit weekend werden er vijf personen aangesteld. In december 1997 werd aan Lennard Huisman, Joep Hermans, Tom Poppema, Wietse Balster en Eltjo Keijer de taak van het verwelkomen van de nieuwe lichting geodeten toevertrouwd. De commissie ging, zoals het hoort, meteen enthousiast aan de slag. Er werden plannen gemaakt om mevrouw Goddijn (docent Lineaire Algebra) te gijzelen of de straat voor het politiebureau op te breken in oranje meethesjes, om zo de krant te halen. Door de drukte, die het organiseren van een eerstejaarsweekend echter met zich meebrengt, kwam er van dit alles weinig. Het vinden van een geschikte locatie bleek echter, ondanks alle tijd die hierin gestoken werd, niet makkelijk. Na vele omzwervingen in de omgeving van Delft werd uiteindelijk scoutingkamp "De Bieslandse Bos" te Pijnacker geschikt bevonden. Over het zoeken van deze locatie vonden wij in onze notulen de volgende passage die wij u, waarde lezer, niet wilden onthouden: De Lokatie: Lennard en Tom hebben een voetocht door Pijnacker gemaakt die wij J, W, E, moesten aanhorenzuchtom een lokatie te vinden. Samenvatting: Terwijl LenT samen door P. reesten m.b.v. een autoaten zii een BigMac van Mc Donalds en kwam Tom onder de vrachtwagen. De uitgebreide verhalen over de avonturen in Pijnacker bespaar ik U, waarde lezer. Het kwam er op neer dat het volkomen nutteloos was en dat er geen lokatie gevonden is. (Notulen 28-01 1998, inclusief spelfouten!) Door al het harde werken en de stress die dit met zich meebracht, moesten we wel een commissielid kwijtraken. Tom legde in mei zijn functie als penningmeester neer en droeg zijn taken over aan Eltjo. Op een gezellig Geofeest schijnt Jeroen Leusink zichzelf te hebben geïnstalleerd als Commissaris Activiteiten. De rest van de commissie kon zich hier de dag daarna niks meer van herinneren. 273

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 282