Eerstejaarsweekend 2000 Snellius Inmiddels is ook het Eerstejaarsweekend 2000 alweer achter de rug, maar ook al waren het maar drie dagen, het heeft toch flink wat aan voorbereidingen en organisatie gevergd. Het begon op een regenachtige dag in augustus 1999, jawel, al tijdens het Eerstejaarsweekend '99. Rinske, Jane en Japer reden op de fiets door Delft en hadden het over een eventuele commissie voor het jaar daarop. Met dit drietal was al meer dan de helft van de commissie gevormd en na wat overleg met de anderen sloten Steven en Rob zich aan om zo de EJWC 2000 te vormen. Ook al waren we nog niet geïnstalleerd, we begonnen al met de zoektocht naar een locatie en het bedenken van de activiteiten op het weekend, want over een ding waren we het eens, het moest nog leuker en nog viezer worden dan ons weekend. Na een redelijk korte zoektocht hadden we de locatie gevonden, het werd de boot "Corpulo" van de scouting Nautilus. Al zaten we allemaal barstensvol ideeën, we konden die niet aan elkaar overdragen, want de vergaderingen werden telkens maar uitgesteld met het excuus dat we toch nog genoeg tijd hadden. Dit resulteerde erin dat we een week voor het weekend allemaal gestresst rond aan het lopen waren op Geodesie. Maar toen de vrijdag kwam was alles toch geregeld en waren we klaar om onze voornemens in daden om te zetten. De nullen zouden om 12.30 uur op het station in Delft aankomen en met de uitzondering van één persoon waren ze er dan ook allemaal. Toen Rinske en Jasper nog tien minuten hadden staan wachten, waren ze compleet en om 1 3.00 uur konden we ze dan ook op de boot begroeten. Eerst werden de tassen gecontroleerd op lievelingsknikker, wintersportartikel, barbecuegereedschap en andere dingen die altiid van pas kunnen komen op een Eerstejaarsweekend. Daarna konden de nullen hun matje uitrollen om om 13.30 uur met het echte programma te beginnen. Zoals gewoonlijk begonnen we met een namenrondje, maar bij zeven(!personen is dat snel gebeurd. Arnoud, Birgit, Erna, Maarten, Melina, Robert en Steven kenden elkaar redelijk vlug. Daarna gaven wij hun een opdracht om zelf een klein theaterstukje, liedje ot gedicht in elkaar te zetten om dat 's avonds ten toon te spreiden. De nullen namen dat heel serieus en zo kwam het dat wij ze de volgende twee uur niet meer gezien hebben. Maar ze waren op tijd weer terug om van het heerlijke eten van de EJWC '99 te genieten. Daarna konden wij het liedje (ja, want dat was het geworden) beluisteren, waarin ze onder andere te kennen gaven dat zij wél in vijf jaar gaan afstuderen. 277

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 286