I Snellius Ook op zondag werd het gezelschap wederom om tien uur gewekt, dit keer met een persoonlijke aanvraag van Steven R: "Michel" van Anouk. Dit werd de commissaris A. in dank afgenomen, de daarop volgende ochtendgymnastiek iets minder, maar iedereen die kon, deed mee (Jane had een beetje last van misselijkheid, net zoals Melina, alleen de oorzaak was niet bij beiden hetzelfde). Daarna werd wederom in de buitenlucht ontbeten en terwijl de nullen de afwas deden, gingen Jasper, Walter en Rob naar Geodesie om daar alles klaar te zetten voor de zeskamp. Ongeveer een uur later kwamen de nullen en een team uit het derde jaar en de strijd kon beginnen. Het begon met een groene-zeep-en- eieren-race, waarbij helaas wat minder eieren sneuvelden dan verwacht, maar de lol was er niet minder om en de stemming zat er dus meteen goed in. Dit onderdeel werd gevolgd door een drie-tot-vier-benen-loop, hierbij kwam het aan op de goede coördinatie tussen de lopers. Daarna werd er nog een keer etest of iedereen het snelliuslied wel echt onder de knie had met een beschuit- uit-wedstrijd. En wat zou Snellius zijn zonder dat prachtige logo, dus hadden wij het idee dat iedereen dat maar eens moest tekenen, met stroop, met hun voeten. Tot slot nog de twee traditionele onderdelen, de bierestafette en het piketje- draaien. Na afloop van de zeskamp werden wij blij verrast toen wij daar Ton Stam zagen staan met een tuinslang en na vooraespoeld te zijn, werden de nullen verdeeld over de commissieleden en kon iedereen gaan douchen. Toen iedereen weer fris en fruitig bij de boot aankwam, stond ze daar wederom een overheerlijke maaltijd te wachten, dit keer verzorgd dooreen aantal eerstejaars van Geodesie. Na gegeten en afgewassen te hebben, pakte iedereen zijn spullen bij elkaar om te vertrekken. Maar voordat iedereen wegging, werden we nog verblijd met een bezoek van Arjen, ook een nieuwe eerstejaars. Zo hadden wij toch negen van de latere tien nullen op ons weekend kunnen begroeten. Na afloop was eigenlijk iedereen het er wel over eens: het was een geslaagd weekend. Rinske van Gosliga - Voorzitter Jasper Hellemons - Secretaris Jane van Ree - Penningmeester Steven Sablerolle - Commissaris Bar Rob Poll - Commissaris Activiteiten 279

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 288