Snellius de nieuwe Commissaris Bananen Promo geworden en Erik C heeft zijn functie omgevormd tot Commissaris Krommingscoëfficiënten. Tevens is op het zomerkamp in Gendringen Steven Sablerolle ontgeeld en heeft hij de functie Internationale Banaan op zich genomen. De eerste excursie van het dispuut ging naar het wel bekende Locus Publicus in Delft. Hier werd het bananenbier ontdekt. Een kleine zoektocht leidde tevens tot het adres van de brouwer en zou wellicht een basis voor een volgende excursie kunnen zijn: De Troch, (Onafhankelijk-Lambikbrouwerij) Langestraat 20 1741 Ternat-Wambeek België Tel.: 02/582.10.27 Fax: 02/582.72.41 Leuk wetenswaardigheidje: de omzet van de brouwer is 3500 hl/jaar. Een andere activiteit die ontplooid is, is het opstellen van een heus Banalfabet, welke we de lezer ook niet willen onthouden: Het Banalfabet A. De A van bAnAAn. Hij komt hierin drie keer voor B. De B is Belangrijk, want het is de eerste letter van Banaan C. De C is Crom, zo ook de Banaan D. De Banaan EDe E is van Ecuador, een grote bankraamkamer voor de jonge Banaantjes F. Zie R, want dat is Fout G.. De G is van Geel en van Groot, hoe geler en groter de Banaan hoe beter. H. De H is van Heel geel en groot, zie verder G. I. De I van Internationaal, de Banaan wordt overal geaccepteerd en kan zelfs als verbroederingsmiddel worden gezien J. De J van Juni, de geboortemaand van net Bananendispuut K. De K van de Krommingscoëfficiënten, die de vorm van de Banaan volledig bepalen 291

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 300