Lustrumboek 'The 5th Element" L. De L van Lekker, want dat is een Banaan nou eenmaal M. De M van Mooi, zie verder L N. De N van Naakt, dat is een Banaan zonder schil O. De O wordt opgespannen door 2 Bananen P. De P van Pisang Q. De Q komt van chiQuita, marktleider in Bananen R. De R is van Rotte Banaan, de persoon die het Bananendispuut in een jaar het meest heeft tegengewerkt S. De S van Schil, niet weg te denken, doch men moet hem ervan ontdoen T. De T van Twee, liever twee Bananen dan één U. De U is afgeleid van een te krom liggende Banaan V. De V van Verkiezing, verkiezing van de Rotte Banaan van het Jaar W. De W van Waarom? Nou daarom X. De X van Xou het niet weten Y. De Y van bananenYs, erg lekker en een echte aanrader Z. De Z van Zon, hoe meer zon hoe geler de Banaan Een belangrijke taak van het dispuut is nog meer bekendheid geven aan de banaan. Dit wordt onder meer gedaan door enigszins opvallende kleding (lees: GEEL) bij sportactiviteiten van Snellius en het aanbieden van bananen of Grote Penisboeken bij slotmaaltijden. Erg trots is het dispuut om zijn twee opblaasbananen die het afgelopen jaar zijn bemachtigd. Hiervoor willen wij de heren Kleijer en Odijk, en de groenteboer uit Ulft hartelijk bedanken. Tot Banaan. Marco Baars Erik Steenbergen Joep Hermans Huia de Ligt Peter Menting Thijs Brentjens Erik Claassen Steven Sablerolle Banaanzitter Banaris Banaanmeester Commissaris Banale Activiteiten Commissaris Bananen Promo Commissaris Internet Commissaris Krommingscoëfficiënten Commissaris Internationale Banaan 292

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 301