K.S.V.S.V.S.D. Geodriehoek Lustrumboek "The 5th Element" In de afgelopen vijf jaar zijn er een aantal disputen ontstaan binnen Snellius. Maar er is één dispuut dat al langer in de Snellius gelederen sluimert. Dat is het Studie Dispuut Geodriehoek van de Katholieke Studentenvereniging Sanctus Virgilius. leder lid van Snellius dat in de afgelopen jaren lid werd van Virgiel, werd automatisch ook lid van Geodriehoek. Helaas heeft ook Geodriehoek net als Geodesie te maken gehad met teruglopende aanmeldingen. Dit heeft er in 1 995 zelfs toe geleid dat er een corpslid toegetreden is tot het dispuut om toch de aantallen op peil te houden. Ook is het dispuut de laatste jaren enigszins gekrompen door afstudeerders, maar gelukkig is het tij gekeerd. Dit jaar heetf Geodriehoek zelfs bijna een verdubbeling mogen meemaken. Jane van Ree, Rinske van Gosliga, Steven Sablerolle en Steven Pluijmakers zijn namelijk ook lid geworden. Dit betekent dat er weer activiteiten ondernomen zullen worden. Zo is er al een kaart van de sociëteitszaal gemaakt en ook het jaarlijkse etentie zal een nieuw leven ingeblazen worden. Er vindt namelijk ieder jaar een wisseldiner plaats waar het oude bestuur de taak van het organiseren van een volgend wisseldiner overdraagt aan het nieuwe bestuur. Ook bestaat er een mythe aat lang geleden ieder lid een officiële bul kreeg bij zijn toetreding tot het dispuut, maar het is nooit echt duidelijk geworden of dit verhaal op waarheid berust. De afgelopen vijf jaren hebben bestaan uit hoogte- en dieptepunten. Maar de recente ontwikkelingen geven hoop voor de toekomst. Geodriehoek Maarten Bomers Roelie Vogel (c) Anouk van Zijp Iris Valen Bart van den Berg 294

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 303