Broodje kroket 306 Lustrumboek 'The 5th Element" schoenen de hele dag op de fiets heeft gezeten. Ook twee heren uit het bestuur wilden zich niet laten kennen en hebben samen in estafettevorm geprobeerd een fiets door het land te brengen. Helaas kon de fiets al dat geweld niet aan: na 100 km brak de ketting. Jammer heren, volgende keer beter. Zoals gebruikelijk gingen er tijdens het zomerkamp twee hulpkoks en een rekenassistent mee om de staf te ondersteunen. Dit betekende uiteraard weer een ontgroening. Ditmaal werden de slachtoffers letterlijk op het schavot gezet en werden overgoten met allerlei viezigheden. Zelfs kwamen er maden aan te pas. Nu wil het toeval dat de drie slachtoffers leden van het bestuur waren, die aan het eind van het zomerkamp tijdens de slotmaaltijd nog de kans kregen de commissie te "bedanken". De wraak was zoet. Lennard Huisman, de aanjager van het alles, kreeg een lekker broodje kroket aangeboden en ondanks dat hij helemaal niet van kroketten hield, nam hij toch een flinke hap. Het bleef nog lang onrustig in z'n maag. Jan Dukker werd in september 1 999 benoemd tot erelid van het Gezelschap. Tijdens het zomerkamp dat hetzelfde jaar plaatsvond liet Jan zich niet kennen tijdens de travestieten bar. Jon Dukker Nu we het dan toch over het zomerkamp hebben: dit jaar vond het laatste zomerkamp van Jan Dukker plaats. Tijdens de Open avond werd hier terecht uitvoerig aandacht aan besteed. Jarenlang was Jan één van de steunpilaren van het kamp. Niet alleen vanwege zijn eigenlijke taak als staflid, zeker ook vanwege zijn inbreng en enthousiasme tijdens de avond- en weekendactiviteiten. En zeg nou eerlijk: wiens band is nog nooit door Jan geplakt? De algemene ledenvergadering had in september dan ook weinig tijd nodig om Jan te benoemen tot erelid van het Landmeetkundig Gezelschap Snellius. En hoe kon het ook anders: in de pauze van de vergadering, juist op het moment dat het bestuur hem zijn benoeming tot erelid wilde meedelen, was Jan druk bezig met het ophangen van een plank in de Snelliuskamer. Volgens mij is Jan een fantastische aanwinst als erelid van de vereniging en ik hoop dat we hem nog lange tijd betrokken zullen zien bij de activiteiten van Snellius.

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 315