Snellius Materie. Hierdoor werd uiteindelijk de 1 07e plaats behaald, terwijl dat eigenlijk rond de 60e had moeten zijn. Toch een prachtprestatie. Een paar dagen later was het tijd voor een nieuw sportief fenomeen: het tennistoernooi. Op het Sportcentrum werd in twee poules van verschillend niveau (de poules "enkele grand slam zeges" en "hoe noud ik het racket vast?") gestreden om de gouden tennisbal. Dit leverde een schouwspel op van pittige partijen enerzijds en vervaarlijk in het wilde weg vliegende tennisballen anderzijds, 's Avonds kreeg de Snelliusbar het thema baïlenbar mee: een strandbalopblaaswedstrijd, "round-the-table" tafeltennis en een pittig tafelvoetbaltoernooi waren de sportieve elementen. Echte ballen, voorzien van jasje en dasje, waren er ook. Opvallend hard ging de witte wijn. Niet alles dit jaar werd door het bestuur georganiseerd. Twee enthousiaste Snelliusleden en fanatieke zeilers organiseerden op Hemelvaartsdag een zeildag. De organisatie was wel vergeten dat het een feestdag was. De bus reed die dag daarom maar drie keer. De buschauffeur van Connexxion had zo'n medelijden dat iedereen helemaal naar het zeilbootverhuurbedrijf gebracht werd, hoewel dit toch zeker 1 0 km van de busroute lag. Flink veel wina, een watergevecht en bier maakten de zeildag een geslaagd evenement. Het weekend direct na de zeildag vond de fietstocht plaats. Een aantal fietsliefhebbende sportieve bikkels stapten na een treinreisje naar Breda aldaar op de fiets voor een tocht, genaamd de Brakense Pijl, die via België, Brabant en Zeeland in Delft eindigde. Dit was nog steeds niet de laatste sportieve uitspatting der geodeten. Een weekje later vond het interfacultair voetbaltoernooi plaats. De organisatie lag dit jaar in handen van CH. Veel voetbalgeweld maakte Tubalkaïn de grote winnaar. Natuurlijk zijn er ook andere niet-sportieve activiteiten georganiseerd afgelopen jaar. De videonacht bijvoorbeeld: James Bond, Austin Powers (shagadelic baby!) en The negotiator vulden het witte doek in zaal B. Ondertussen werd in de bar flink gefeest door de mensen die geen zin in een filmpje hadden. Aan het einde van de nacht werd door een handjevol die-hards stokbrood met brie naar binnen gewerkt. De videonacht was al Tietsend in het ochtendzonnetje tot een einde gekomen. De sollicitatiecursus had ook heel wat voeten in aarae. Verscheidene geo's volgden lezingen over alle zaken rondom het solliciteren. Er werden sollicitatiebrieven geschreven en er vonden proefsollicitatiegesprekken plaats. De ereledenlunch was ook een activiteit om nooit te vergeten. Gezellig lunchen in de bar en aanhoren hoe het vroeger allemaal was, is echt geweldig. Na de lunch werd de creativiteit van onze ereleden en natuurlijk van onszelf flink op de proef gesteld tijdens het pottenbakken en handvormen. De mooiste creaties werden gemaakt! 311

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 320