The fourth element: Snelliusbar, feesten en borrels Lustrumboek "The 5th Element" Afgelopen jaar is er ook flink gepartyd. Elke donderdagavond stond de Snelliusbar weer garant voor een zeer aeslaagde avond. Aan het begin van het jaar veranderde het image van de bar: het barblad, de barhemel, ae deur in de bar, ja zelfs de leesplank, kregen de kleuren blauw en zilver. Een chique uiterlijk. Het tafeltje werd opgeleukt met een wereldkaart, er kwamen nieuwe boxen en een discobol zorgde voor meer sfeerlicht. Een goed begin van een goed barjaar. De barren werden drukker bezocht dan ooit tevoren en dat er meer werd gedronken, blijkt uit het simpele feit dat er 75 barbonnen meer verkocht werden. In herinnering schieten te binnen: de mentorenbar met levend ganzenbord, de carnavalsbar met veel serpentine en de Sinterklaasbar waarin de Sint vergezeld door twee Pietervrouwen een bezoekje aan de bar bracht. Ook alle secties organiseerden een bar: GISt bakte oliebollen, MGP had Hongaarse muziek, worst, wijn en Becherovka, FMR schonk Engels en Duits bier, GiGb gaf de bar een Deense tint en FRS was met bijna al haar personeel aanwezig. Vele barren stonden in het teken van het eten en drinken: zo was er de griezel/gruwel/horror- bar met het drankje Gruwelijk Licht en de Valentijnsbar met het drankje Love Poison. In de excursiebar zorgde de excursiecommissie voor een Duitse maaltijd Sauerkraut mit Bratwurst. Tijdens de winterbar was er uiteraard warme chocolademelk en erwtensoep. In de bak-een-lekkere-taart-barwerd naar hartelust geproefd van de verschillende overheerlijke fruitige en machtige creaties. Bij de zomerkampbar werd uitgebreid geBBQ-d, aangekleed met enkele zomerkampspelletjes. Dé bar van afgelopen jaar was toch wel het Open Podium. Een tiental optredens en een zeer groot aantal barbezoekers zorgden voor een super-avond. Gitaar en zang, stijldansdemonstratie, een Battumse, de mannelijke Spice Girls, Kelis (I hate you so much right now!), een bestuursvergadering, een kuikentje en de winnende klarinet maakte er een gevarieerde avond van. Ook na alle optredens werd er flink doorgefeest. En hoe later de avond, hoe kleffer de mensen in de bar... 312

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 321