The fifth element: het bestuur 1999-2000 Snellius Feesten waren er ook afgelopen jaar. Het eerste feest was ter ere van het nieuwste erelid Jan Dukker. Hij kreeg in Café Rumours zijn oorkonde en ereledenpenning uitgereikt. Hierop bood hij spontaan een fust aan en gaf het Gezelschap een spijkerblok met bijbehorende hamer cadeau. Eind december was het tijd voor het Winterfeest met het thema "Fly away". Een paddestoelengrot en zaal C in hogere sferen met een supergrote vogel en een regenboog van ballonnen waren het decor voor een superavond. Helaas was het bestuur grotendeels door ziekte geveld. Dat nam echter niet weg dat iedereen uitbundig feestte op de muziek van DJ René. Een half jaar later vond het Geofeest "Het geheim van Egypte.plaats. De kaartverkoop in de piramide, de levensgrote obelisken, mummies, hiërogliefen, de band Default, mp3-muziek, alle enthousiaste en talloze verklede mensen vormden de ideale mix voor het feest. Gezelligheid ten top! Ook mag de feestavond van het Geodesia-congres in het chique kasteel Duurstede aan het rijtje feesten niet ontbreken. Een middeleeuws sfeertje in een oude kasteeltoren met dure mensen en ontzettend lekker eten maakten de avond fantastisch. Er werd verder flink wat afgeborreld. Voor ons bestuur begon het met alle wisselborrels, inclusief onze eigen wisselborrel. Verder waren er de clusterborrels met de Mijnbouwkundige Vereeniging en Practische Studie, de SVR-borrels, een aantal borrels in het kader van de voorlichting en vele afstudeerborrels in de bar. Afscheidsrecepties van medewerkers van Geodesie waren er ook in overvloed. Bul-uitreikingen vonden viermaal plaats. Deze gingen zoals gewoonlijk gepaard met leuke anekdotes over het studentenleven van de kersverse ingenieurs en de praktijkoefeningen in de landmeetkundezaal. Ook werd er twee keer een P- uitreiking in samenwerking met de Afdeling georganiseerd. Tijdens de borrels na die uitreikingen genoot men van te dure hapjes en een vragenspelletje of geodetisch twister. Kortom, het vierde element is behoorlijk aan bod gekomen in het verenigingsjaar 1999-2000. Het bestuur 1 999-2000, het vijfde bestuur in het rijtje van dit lustrum, met z'n vijven, kan als fifth element toegevoegd worden aan het rijtje. Voorzitter Merijn Jacops, secretaris Pim Hilferink, penningmeester Herma Selles, Commissaris Onderwijs Jeroen Leusink en Commissaris TU-Praktijk Marloes Graaumans regelden gevijven de meeste zaken die ons Gezelschap aangingen in 1999- 2000. Naast het organiseren van de meeste bovengenoemde activiteiten, zijn er nog andere zaken aangepakt. Hierbij kan gedacht worden aan het herschrijven van het Huishoudelijk Reglement om vervolgens aan de Algemene Ledenvergadering voor te leggen. Op 21 april 2000 is het nieuwe HR vervolgens in werking getreden. Daarnaast is veel aandacht geschonken aan de sponsoring, mede omdat er dit jaar veel sponsoring binnenkwam voor het lustrum. Er is hiervoor een overzichtelijke map aangelegd. Veel aandacht heeft ook de internetpagina gekregen. De lay out werd veranderd, elke week stonden de stuurgroepnotulen er direct op, de agenda werd regelmatig bijgehouden en er kwam plaats voor commissiepagina's. Verder verschenen er regelmatig verslagen van activiteiten in de Geodesia, Geopinie en op internet. De tentamenbundel werd wederom samengesteld en er kwamen nieuwe lintjes voor de lustrum- en lustrumboekcommissie. Gezelligheid was er ook binnen ons bestuur. We zijn met onze ouders uit eten geweest na een VW-rondwandeling, zijn met het bestuur van Tubalkaïn een weekendje naar Zuid-Limburg geweest, zijn gaan stappen in Nijmegen en zijn regelmatig uit eten geweest (van Billy Beer tot de Burger King). Ook gezellig waren de bestuursvergaderingen en de brainstormsessies voor winterfeest, geofeest en inwerkbar. En als het laatste het afsluiten na een bar: moe van het schoonmaken toch nog even het tl-licht uit en een drankje nuttigen. Kortom, we hebben het onszelf toch ook maar gezellig gemaakt. 313

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 322