Bestuursjaar 95/96 322 Lustrumboek "The 5th Element" Een week na het verstrijken van het voriae lustrum van het Landmeetkundig Gezelschap, op 6 december 1995, werd net MeerMans bestuur geïnstalleerd. Inmiddels is het MeerMans bestuur dus aan hun eigen lustrum toegekomen. De meeste (oud-) leden van Snellius merken gelukkig (het geluk komt van twee kanten) niet veel van de jaarlijkse MeerMans festiviteiten in de vorm van een bestuursweekend of -week. Het is dan ook niet voor niets dat in het jaar 95/96 de dubieuze spreuk "de gezelligste bar is een bar zonder leden" is bedacht. Maar hoe gezellig is gezellig? Hieronder een impressie van vijf bestu u rsweekend jes Oostkappelle (Zeeland), november 1 995, -10 graden Celsius, Rabin vermoord, de Meermanshits van dat weekend: Knockin' van Double Vision en Ik voel me zo verdomd alleen van Danny de Munck. Tijdens dit beleidsweekend was het koud, erg koud. Urine veranderende direct in ijs nadat het in aanraking was gekomen met de -achter het vakantiehuisje gelegen- schutting. Een gehuurde Volvo 340 wordt tijdelijk tot bestuursbolide gedoopt. Wie er in moet/mag rijden, wordt aan het begin van iedere avond bepaald door een potje Mens erger je niet. In de disco "Stadsdanszaal" te Middelburg (waar gereedschap met gemak door de metaaldetector komt) is het 5-blokken systeem aan het licht gekomen. Elk bestuurslid bemachtigt een blok en gaat erop dansen. Op de foto is te zien hoe fris en ongeschonden het Meermans bestuur begon aan een jaar verantwoordelijkheid en gezelligheid. Euverum (Limburg), november 1996, 5 graden Celsius, de Meermanshits van dat weekend: Zenn kleine Jagermeister van Die Toten Hosen en Ik voel me zo verdomd alleen van Danny de Munck. Nadat onze Volvo 340 op de heenweg over afgevallen lading was gehobbeld, en daarbij flinke schade (en wij vertraging!) had opgelopen, arriveerden we in het nabij Gulpen gelegen Euverum. Het huisje lag er vredig bij, gordijnen kunnen best dienst doen als theedoeken en op het behang boven de tv wera achter een schilderij het aantal blote borsten (op TV! Tja geen vrouwen in het bestuur....) geturfd. Tijdens een bezoek aan de grotten rondom Maastricht kwam onze schop dit keer

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 331