I I 1 li li Het kopen van het bestuurspak I I J De inwerkbar Lustrumboek "The 5th Element" Op naar Den Haag voor het kopen van een bestuurspak. Wat we niet wilden, wisten we wel (geen vuilniszak met mouwen in de kleuren rood, groen of paars, geen mannenkleren voor de vrouwen, geen begrafenispakken), maar wat we wel wilden was nog niet geheel duidelijk. Een lastige opgave dus. De vrouwen waren snel geslaagd, maar de mannen waren niet zo snel. Het moest natuurlijk wel bij elkaar passen. Het pak werd uiteindelijk bij elkaar gescharreld in verschillende winkels. Bij het vest zat zelfs een gratis blouse, maar die werd toch ingeruild YOOr een wat mooiere. In ieder geval een hoop ruitjes bij elkaar (zie figuur 1). Veel vernieuwende kledij; giletjes voor de mannen en een choker voor de vrouwen. Bij de rokjes horen natuurlijk ook panty's en die gaan tijdens feesten, bestuurswissels niet al te lang mee (zie figuur 2). 40 j 1998 1 999 1995-1996~| 1999-2000 O O O O O O O O O O O O O O O Figuur 2. Aantal versleten panty's per functie. Als eerste ultieme test voor de bestuurswissel is er de inwerkbar. De hele avond mag het oude bestuur het kandidaatsbestuur testen op de kwaliteiten om de komende bestuursfuncties goed uit te voeren, te beginnen met een mooie outfit (zie foto). Als eerste enige opdrachten in de bar en vervolgens op pad naar het hoge noorden. Eten mochten we bij een AC restaurant, maar pas nadat we ons eigen eten verdiend hadden: wc-juffrouw (Merlijn), parkeerbeheerder (Marleen), afwasser (Saskia), ober (Wilbert), jassen-ophanger (Bas). Vervolgens op naar Staphorst om de mensen te enquêteren over een te plaatsen vakantiewoning voor randgroepjongeren, namens de St.Wiard stichting. Zelfs de kabelkrant had het dorp gewaarschuwd voor onze komst. Hierna togen we naar Groningen voor nog enkele opdrachten en tenslotte nog op stap. 328

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 337