Vrijdag 4 april Zaterdag 5 april 336 Lustrumboek "The 5th Element" Student Organisation, die wordt voorgezeten door het land dat de IGSM organiseert. Tijdens de General Assembly worden verscheidene zaken ten aanzien van deze organisatie besproken, zoals het financiële plaatje. Ook wordt het land dat de volgende IGSM gaat organiseren bepaald. Tijdens deze vergadering is besloten om IGSM '98 in Madrid te houden en IGSM '99 in Valencia, 's Avonds was er een BBQ: hierbij waren gelukkig vele Snelliusleden aanwezig om te helpen. Na het eten was het uiteraard weer feesten geblazen. De laatste echte dag alweer. Een dag waar menig deelnemer erg naar uitkeek, omdat we deze daa op excursie zouden gaan naar Amsterdam, 's Ochtends om 9.00 kwamen drie bussen voorrijden die de IGSM-ers naar twee grachtenrondvaartboten in onze hoofdstad brachten. Na een tocht van een uur werden de deelnemers in de gelegenheid gesteld tot 1 7.00 de hoofdstad te bezichtigen. Dat niet iedere maag bestemd was tegen het ruwe vaargebeuren, bewees een lid van het Snelliusbestuur, die zijn maaginhoud in het grauwe grachtenwater loosde! Op Ernst na besloot de rest van de commissie de vrije middag aan te grijpen om een beetje bij te komen. Cafeetje in, cafeetje uit om vervolgens weer een cafeetje in te gaan. Tot slot besloot de commissie haar bezoek te besluiten met een rondrit aoor de stad met tram 5. Vooral het feit dat de tram tenminste verwarmd was, had op sommige leden een behoorlijke aantrekkingskracht. Maar aan iedere koude middag komt een einde, dus ook aan deze en om 16.30 stond de commissie zowel voor als achter het centraal station om de terugkerende deelnemers op te vangen. Even over vijven bleek iedereen weer aan boord van de bussen te zijn en kon iedereen zich opmaken voor een waar slotdiner in het Van der Valk Restaurant gelegen boven de snelweg bij Schiphol. Eenmaal in Delft teruggekomen, was het tijd voor de officiële afsluiting en het slotfeest. De afsluiting was een soort massale dankbetuiging van de deelnemers aan de commissie, waarbij velen dit betuigden in de vorm van een speech en/of cadeau. Vooral drank bleek een geliefd geschenk te zijn (en werd ook dankbaar ontvangen). Hierna begon een spetterend slotfeest dat tot in de late uurtjes doorging. Om 7.00 was het feest voorbij. Lichten aan, muziek uit, opruimen, opruimen en nog een opruimen. En er was veel op te ruimen. 12.00 vertrokken de laatste deelnemers uit de Fortunahal, 's middags om 15.30 was alles afgebroken en opgeruimd. IGSM'97 was zeer geslaagd, voorbij en nu kon de commissie nog maar aan één ding denken: slapen! Na deze geslaagde week was het voor de commissie zaak om snel een verslag te maken van de gebeurtenissen van deze week en om dit verslag te verspreiden onder alle deelnemers. Om haar ervaringen met het organiseren van de IGSM door te geven aan de organisatoren van de IGSM in Madrid, is de commissie in mei afgereisd naar Madrid om hen in te werken. Na een heerlijk weekje in Madrid, waar het nuttige met het aangename werd verenigd, zat het werk er op voor de commissie Gauss/IGSM en Ton worden nagedacht over het vervolg van de werkzaamheden van de Gausscommissie. Ernst van der Leij - Voorzitter Martijn Riisdijk - Secretaris Erik van aer Mark - Penningmeester Ronald den Ouden - Sponsoring Karin Hoenderkamp - Lid Sandra Verhagen - Lid

Lustrumboek Snellius | 2000 | | pagina 345