waarom uilen naar athene dragen? ahilips time-sharing brengt de computer ainnen uw directe bereik PHILIPS Waardevolle uren van wetenschaps mensen en technici hoeven niet meer onnodig verloren te gaan. Het nieuwe Philips Time Sharing Systeem brengt u de computer - speciaal voor technische en wetenschappelijke berekeningen - onder handbereik. Het is niet langer nodig dit werk naar de computer te brengen. Een 'terminal' waar u maar wilt (en zoveel u maar wenst) brengt u in directe ver binding met onze centraal opgestelde computer. Wij brengen de computer naar uw werk. Door de onmiddellijke verbinding die u, via de telefoon naast u, met het Time Sharing Systeem krijgt, is het alsof u 'alleengebruiker' bent van een computer die veel voor u kan doen. Mathematische problemen tot oplossing brengen. Constructie- en operationele researchbe- rekeningen uitvoeren. Statistische bereke ningen maken. Lineaire programmering verzorgen en programma's testen'. Nog op een heel andere manier brengt Philips Time Sharing de computer binnen uw bereik. Ook financieel zijn de voor delen evident. Het Philips Time Sharing Systeem is zodanig opgezet dat velen vrijwel tegelijkertijd er het meest praktische gebruik van kunnen maken. Die velen betalen dan met elkaar de (toch al lage) exploitatiekosten. Wie die 'velen' zijn De computerbezitters die extra computer capaciteit bij de hand willen hebben. En 'nog geen' computerbezitters die willen profiteren van direct computergebruik met lage kosten. Gebruikers van het nieuwe Philips systeem worden deelgenoot van een service met unieke voordelen: 1. Computergebruik voor lage prijs 2. Computerfaciliteiten staan u onmiddel lijk ter beschikking 3. Optimale efficiency, ongeacht of u 'grote' of 'kleine' gebruiker bent 4. Waardevolle assistentie bij voorberei ding en toepassing 5. In korte tijd efficiënt computergebruik, zelfs voor wie geen programmeer ervaring heeft. Uitvoerige documentatie wordt u op aanvraag per omgaande toegezonden. Wilt u persoonlijk worden geïnformeerd, dan zal een van onze adviseurs graag een afspraak maken. N V Philips-Electrologica Verkoop Computersystemen Nederland De Horst 4, Den Haag (Mariahoeve) Postbus 2408, telefoon 070-81 45 71. data systems

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1971 | | pagina 24