Landmeetkundig tekenaar gemeente amersfoort gemeente HOOGEZAND SAPPEMEER Landmeetkundige, Bij de landmeetkundige afdeling van de dienst Gemeentewerken wordt wegens toeneming van de werkzaamheden gevraagd een die zal worden belast met alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden, zoals karteren, cal queren, oppervlakte- en matenplanberekeningen. De voorkeur gaat uit naar kandidaten, die in het bezit zijn van het diploma C.T.O., dan wel een andere gedegen landmeetkundige opleiding. Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt aan stelling plaats in de rang van tekenaar of opzichter A (salaris f859,tot 1377,per maand exclusief 6% vakantietoeslag). De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de gemeente. De gebruikelijke rechtspositieregelingen (w.o. studietoelage- en verplaatsingskostenverordening) zijn van toepassing. De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. Uitvoerige sollicitaties binnen 10 dagen aan burge meester en wethouders te Hoogezand. Boven de brief s.v.p. vermelden: vacature no. 9. g- Bij de landmeetkundige afdeling van de dienst van gemeentewerken is plaats voor een die in hoofdzaak zal worden belast met werkzaamheden in de binnendienst. Gegadigden die in het bezit zijn van het diploma landmeettechnicus N.L.F. en het diploma C.T.O., met een ruime kadastrale ervaring genieten de voor keur. Aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring in de rang van technisch amb tenaar of technisch ambtenaar A. Salaris: technisch ambtenaar: van 1.145,tot ƒ1.465,technisch ambtenaar A: van 1.367,tot 1.721per maand. - premie AOW/AWW is voor rekening van de gemeente - 6% vakantietoelage - tenminste 4 weken vakantie Sollicitaties te richten aan burgemeester en wethouders van Amersfoort, West singel 43, met vermelding van vacature nummer 29.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1971 | | pagina 28