lO de rijksoverheid vraagt geodetisch ingenieur vac. nr. 5-2662/2878 hts-er (landmeetkunde) vacnr.5ws voor het Ministerie van Defensie t.b.v. het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vliegvelden (BABOV) bij de staf te 's-Gravenhage die als hoofd van de afdeling beheer en landmeetkunde zal worden belast met: administratief en juridisch beneer van onroerend goed en de daarop betrekking hebbende zakelijke en andere rechten, hetgeen impliceert het voeren van overleg met andere diensten en het zittingnemen in commissies; supervisie van landmeetkundige aangelegenheden direct verband houdende met de beheerstaak, alsmede landmeetkundige werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering van werken, hetgeen impliceert overleg met landmeetkundige diensten van overheidsinstanties; coördinatie van met elkaar overeenkomende werkzaamheden in de arrondissementen van het BABOV. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2720,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f3163,- per maand aanwezig. voor het Ministerie van Defensie t.b.v. het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vliegvelden (BABOV) bij de staf te 's-Gravenhage die als eerste medewerker het hoofd van de afdeling beheer en landmeetkunde zal assisteren bij beheers- en landmeetkundige werkzaamheden en in voorkomend geval vervangen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2044,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f2297,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6y2% vakantieuitkering

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1971 | | pagina 30