GADELLA sla er maar eens\a9"aat- Geeferinaar n draai aan of Attenbergergrensmarkeringspaaltjes: altijd goed Ingekomen Enkele opmerkingen naar aanleiding van „Ervaringen in Nederland met de Zeiss RMK A 60/23 luchtfoto camera" M. Tienstra) 196 Post-academisch onderwijs JG. Jansen216 Varia Introductie G. A. van Wely) I Bij het eerste nummer (Redactie) 2 Landmeter (V. P. S. Esser) 173 In memoriam J. H. M. Ockels 34 H. Ph. van der Schaaf 131 Ingenieursscripties J. J. Knot Een onderzoek naar vorm- en plaatsafwijkingen van constructieonderdelen in de bouw 11 M. Kohier Calibratie van een fotogrammetrische camera met be hulp van steropnamen 61 J. E. M. de Lange Onderzoek van de theodoliet DKM 3-A van Kern 61 H. Qttee De vereffening van een gesloten n-hoek met behulp van quatern ionen 61 Boekbespreking Jordan I Eggert/Kneissl Handbuch der Vermessungskunde. Band V. Astrono mische und Physikalische Geodasie (Erdmessung) (W. Baar da) 36 M. Tienstra A method for the calculation of orthogonal transforma tion matrices and its application to photogrammetry and other disciplines (G. Bakker) 36 J. J. Levallois Géodésie Générale G. Bakker) 37 Wegvervoerkaart Amsterdam (L. van Zuylen) 87 E. Gotthardt Grundsatzliches zur Fehlertheorie und zur Ausgleichung von Polygonzügen und Polygonnetzen (J. van Mierlo) 175 De grote Bosatlas R. van der Schans) 175 K. Wagenaar ing. Kwadratentafel en bogenboekje (H. C. van der Hoek) 217 Berichten Technisch tentoonstellingscentrum 18 Onderzoek naar organisatie en efficiency van landmeet- 35 kundig werk bij een aantal rijksdiensten Nieuwe indeling Ministerie van Landbouw en Visserij 35 R.D.-punten 58 Coördinatierapport Bosboom-Hegener-Berenschot 216 Uitvoering met schroefdraad, indraaibaar Uitvoering met T-profiel, voor inslaan alleenvertegenwoordiging voor Nederland Oudegracht 312 Utrecht tel. 030-2 2743 218 ngt 71

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1971 | | pagina 22