chef afdeling grondbedrijf en landmeten GEMEENTE TILBURG Tilburg is een stad met 155.000 inwoners - naar inwonertal de 8e stad van Nederland - gelegen te midden van uitgestrekte gebieden van natuurschoon. De stad - dankzij saneringen, reconstructie en uitbreidingen uitgegroeid tot een moderne stad - beschikt over een gevarieerd winkelapparaat, uitstekende accommodaties op medisch en recreatief gebied, vele en veelsoortige onderwijs mogelijkheden en uitnemende stedelijke verkeersvoorzieningen. In verband met pensionering van de huidige functionaris in de loop van het jaar 1973, worden reeds nu - om een ruime inwerkperiode te kunnen geven - kandidaten opgeroepen voor de functie van bij het bedrijf der PUBLIEKE WERKEN Kandidaten dienen het diploma geodetisch ingenieur te bezitten en bij voorkeur enkele jaren ervaring op het terrein van grondzaken te hebben. Goede leidinggevende en organisatorische eigenschappen zijn noodzakelijk. Kennis van, c.q. belangstelling voor automatiseringsvraagstukken strekt tot aanbeveling. De salarisgrenzen zijn voorshands f2551,tot f 3428,bruto per maand, excl. de trendverhoging van oktober 1971 en ó'/2% vakantietoelage. Aanstelling vindt, afhankelijk van de ervaring, plaats in de rang van hoofd ingenieur of hoofdingenieur A. Inpassing boven het minimum-salaris is mogelijk. De gemeente Tilburg is aangesloten bij het IZA-Noord Brabant (ziektekosten regeling). De overheidspensioenregelingen en een verhuiskostenregeling zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van PW 9, binnen 14 dagen te richten aan de Directeur van de dienst Personeelszaken en Organisatie, Stadhuis te Tilburg.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1972 | | pagina 29