_JJ H.T.S. -er Landmeten Waarom de geodetische instrumenten van Stöpler nogal wat opgang maken. STÖPLER I Technische Hogeschool Delft Bij het laboratorium voor Geodetische Rekentechniek kan worden geplaatst een Zijn taak zal omvatten het in teamverband meewerken aan geavanceerde geodetische research projekten. In het bijzonder zal hij worden belast met de rekentechnische aspekten hiervan. Hij zal o.a. programma's voor de I.B.M. 360/65 rekenautomaat van de Hogeschool moeten schrijven of aanpassen. Tevens zal hij studenten moeten assisteren bij het toepassen van programma's. Voorts zal hij worden belast met het verwerken van de meetgegevens van de „Kringnetmethode". De geboden werkkring zal interessant zijn voor iemand die belangstelling heeft voor onderzoek en voor het werken met grote computerapparatuur. Aanstelling zal geschieden in het rangenstelsel der technische ambtenaren. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (Voorlopig maximaal te bereiken salaris 1923,bruto per maand). A.O.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Nadere informatie kan worden verkregen bij ir. B. G. K. Krijger of ir. J. C. P. de Kruif (015) 33222 t.s.t. 7551 of 7555 ('s-avonds 01899-4979). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. B.7202/2878 in de rechterbovenhoek van de brief. Stöpler brengt een breed scala geodetische en fotogrammetische apparatuur. Zo is Stöpler alleenvertegenwoordiger van Jenoptik Jena, fabrikant van mechanisch en optisch superieure landmeetkundige instrumenten. Jenoptik Jena besteedt veel aandacht aan research, waar de veelzijdige kennis en ervaring van Stöpler uitstekend bij aansluit. Bovendien beschikt Stöpler over een eigen alert service-apparaat en een goed geoutilleerde werkplaats voor onderhoud en reparatie. Ook daarom maken de degelijke, robuuste en geavanceerde instrumenten van Jenoptik Jena nogal opgang. Dat geldt trouwens ook voor andere landmeetkundige benodigdheden van Stöpler, zoals de meetbanden van Stamm/Helvetia en o.a. jalons, baken en meetpennen van Albert Nestier. Stöpler Instrumenten Apparaten N.V. St. Laurensdreef 22, Utrecht-Overvecht Telefoon (030) 634444 Coupon voor meer informatie Naam £0 Instelling. Funktie Adres Plaats Tel. In open envelop naar antwoordnummer 10, Utrecht Plak geen postzegel

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1972 | | pagina 23