chef van de afdeling landmeten I Gemeente 's-Gravenhage De GEMEENTELIJKE DIENST voor de VOLKSHUISVESTING vraagt, in verband met pensionering van de huidige functionaris, een Deze afdeling, met een bezetting van 35 ambtenaren, is o.a. belast met de landmeet kundige behandeling van: verschillende projecten de infrastructuur van de gemeente betreffende, zoals uitbrei- dings-, sanerings-, tuinbouw- en recreatieplannen; verkeerswerken (hoofd- en invalswegen, semi-metroproject); gemeentelijke grondtransacties. Aan de afdeling is tevens opgedragen de verzorging van de stedelijke kartografie. De taak van de afdeling brengt met zich mede, dat regelmatig overleg moet worden gevoerd met functionarissen van andere gemeentediensten, van overheidsinstanties en van het Rijkskadaster. Voor deze functie wordt gezocht een geodetisch ingenieur, bij voorkeur met ervaring op het gebied van de bovengenoemde werkzaamheden en beschikkend over goede lei dinggevende en organisatorische eigenschappen. Kennis van of belangstelling voor vraagstukken die verband houden met automatisering op geodetisch gebied strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van ervaring zal benoeming plaatsvinden in een der (hoofd)ingenieursrangen op een salaris van f 2.585,— tot maximaal f 4.069,per maand (exclusief de recente salarisverhoging). AOW-premie komt voor rekening van de gemeente. Vakantietoelage 7% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Verplaatsingskostenvergoeding volgens gemeentelijke regeling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Ir. J. G. Tiemeijer, telefoon 070-62.41.21, toestel 1361. Sollicitaties, met vermelding van volledige personalia, binnen 14 dagen onder No. W 306 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeels voorziening, Burgemeester de Monchyplein 10, 's-Gravenhage. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onder zoek verwacht.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1972 | | pagina 30