If Technische Hogeschool Delft wetenschappelijk medewerker of medewerkster De onderafdeling der Geodesie zoekt een voor kartografie. Taak: 1 wetenschappelijk onderzoek op het gebied van de moderne kartografie, hierbij inbegrepen de automatisering, 2 het geven van onderwijs op deze terreinen, 3 het volgen van de ontwikkeling van de kartografie in binnen- en buitenland, 4 het bijhouden van de kartografische bibliotheek en de kaartverzameling. Een en ander in overleg met de lector voor kartografie, maar met een grote mate van zelfstandigheid. Verlangd worden: 1 een adequate academische opleiding, 2 actieve belangstelling voor de kaart als grafisch communicatiemiddel, en voor moderne kartografische techniek, 3 een meer dan middelmatige begaafdheid in het les geven aan kleine groepen studenten, 4 voldoende wiskundige kennis voor zelfstandig contact met computer-deskundigen ten behoeve van kartografische automatisering. Technische, redactionele of tekenervaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen, salaris en aanmelding: Voor nadere gegevens: J. Romein, Laboratorium voor geodesie, Kanaalweg 4, Delft, telefoon thuis 02209-2392, 's avonds 8-10 uur. Aanstelling en bezoldiging volgens Rijksregeling zal geschieden in het rangen stelsel der wetenschappelijke medewerkers (maximum te bereiken salaris 4.453,bruto per maand). A.O.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst,Julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. GEO 7305/2878 in de rechterbovenhoek van de brief. 3U op aa

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1973 | | pagina 24