Landmeter voor Liberia kaartmateriaal waarvan kwaliteit 100°/o en kosten 90o/o-80o/o Caemi International bv specialisten op landmeetkundig gebied samen met modern instrumentarium o.a. Zeiss S.M. 11 Mr. C. Poustochkine - Hoofd van de Stafafdeling Wetgeving en Juridische Aangelegenheden van het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne. Mr. C. M. Straver - Directeur van het Instituut voor Bouw recht. Secretaris Mr. J. van der Veen - Hoofd van de Algemene Juridische Afdeling van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Mr. J. Vogelaar - Hoofd van de Onderafdeling Wetgeving van het Ministerie van Volkhuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Mr. L. de Vries - Hoofd van de Stafafdeling Wetgeving Privaatrecht van het Ministerie van Justitie. Prof. Mr. J. Wessel - Hoogleraar in het bestuursrecht en de bestuurskunde aan de Technische Hogeschool te Delft, mede aangewezen door de Vereniging voor Administratief Recht. Drs. H. van der Weijde - Secretaris-directeur van het Neder lands Instituut voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuis vesting. Mr. J. Witsen - Directeur Algemene Zaken van de Rijks planologische Dienst. Mr. N. M. Zijp - Secretaris van de Commissie Grondgebruik van het Landbouwschap en Voorzitter van de Vereniging voor Agrarisch Recht. De Werkgroep is ontvankelijk voor suggesties omtrent punten waarop het onderzoek mede betrekking zal kunnen hebben en omtrent opvattingen en desiderata die terzake bestaan bij hen die zich door hun werkzaamheden of wetenschappelijke belangstelling bij de betreffende gebieden betrokken voelen. Ook ontvangt de Werkgroep graag documentatie omtrent de te bestuderen probleemgebieden. Een en ander kan worden ge zonden aan de secretaris van de Werkgroep, Mr. C. M. Straver, Postbus 1851, 's-Gravenhage. Grote Amerikaanse mijnbouwonderneming in Liberia (West-Afrika) heeft plaatsingsmoge lijkheden voor een gediplomeerd landmeter danwel een jonge mijningenieur of een erts kwaliteitscontroleur. Goede beheersing Engelse taal is essentieel. Het salaris zal worden uitbetaald in inter nationale valuta en na elke kontraktperiode van 2 jaar volgt een periode van 3 maanden betaald verlof. Wie belangstelling heeft voor deze funktie wordt uitgenodigd een uitvoerige brief te sturen naar: Klatteweg 20, Den Haag, Postbus 2955. Tel. 070- 5142 81. 84 POSTBUS 15 - SPAKENBURG - TEL. 03499-1966 ngt 73

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1973 | | pagina 24