Gemeente Rotterdam automatiseringsmedewerker Gemeentelijk Rekencentrum voor de projektgroep vastgoedsystemen ■ÜS Rotterdam vraagt voor dit centrum, dat informatiesystemen voor het gehele gemeentelijk apparaat bouwt en de verwerking van systemen voor gemeenten in Zuid-West Nederland verzorgt, waarbij volgens het basisplan voor de gemeentelijke automatisering landelijk toepasbare systemen voor Bevolking (4e fase) en Vastgoed (deelsysteem topografie en leidingen) worden ontwikkeld, een Funktie-inhoud: - het medewerken aan de afronding van het systeemontwerp en de uitvoering van de programmering, dokumentatie en invoering van het ARTOL-systeem (Automatisering van de Registratie van Topografie en Leidingen). Vereisten: - het diploma H.T.S., bij voorkeur landmeten of weg- en waterbouwkunde - enige jaren ervaring met de programmeertaal COBOL op grotere computersystemen, bij voorkeur met index-sequentiële bestanden - enige jaren ervaring in het zelfstandig oplossen van automatiseringsproblemen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - het vermogen in teamverband te werken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer Th.J.H. Kleijn, overdag 010-655611, toestel 172, na kantooruren 01899-18861. Sollicitaties binnen 14 dagen onder no. 519/2131 ongefrankcerd te zenden aan: chef Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Westblaak 220, Rotterdam.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1973 | | pagina 25