Agenda Bijlage I INHOUD VAN DE BESTANDEN A. Algemeen: - In de gegevensbestanden dienen te worden opgenomen ge gevens omtrent 1ca. 6.000.000 percelen 2. ca. 2.500.000 rechthebbenden 3. ca. 2.000.000 hypotheken. Het aantal mutaties dat jaarlijks in de gegevens wordt aan gebracht is ±1.600.000. B. Op te nemen per perceel: - burgerlijke gemeente - kadastrale gemeente, sectie, nummer - perceeldeel codering van deel van één kadastraal perceel i.v.m. gebruik of beheer) - appartementsaanduiding complexaanduiding index) - adres van het perceel straat e.v. huisnummer m.b.t. het perceel) - coördinaten lx en y) van het perceel, afgerond tot op meters - gebruik (cultuur) - grootte - zakelijk rechthebbenden: t.a.v. natuurlijke personennaam voornamen, geboortedatum, postadres, woonplaats; t.a.v. rechtspersonen: naam, adres, rechtspersoonlijkheid, postadres, woonplaats - juridische relatie der echtgenoten - aard van het recht en aandeel in het recht - verwijzing naar akte waarbij recht verkregen is - ingeval van koopkoopprijs - onder opschortende/ontbindende voorwaarde verkregen - huurkoop-indicatie - met hypotheek bezwaard of bezwaard geweest - jaar waarin recht vervalt - indicatie erfdienstbaarheden - aanduiding of perceel valt onder fidei commis - belastbare opbrengst ongebouwd per ha en voor hele perceel - belastbare opbrengst gebouwd - bedrag ruilverkavelings-, herverkavelingsrente - vrijstelling, vrijdom grondbelasting - gebouwd met subsidie onder verplichting tot zelf-bewoning - valt onder Natuurschoonwet/Monumentenwet - onderpand buitenlandse verzekeringsmaatschappij - aanduiding waterschap - blok ruilverkaveling - ligging in bestemmingplan of plan in voorbereiding - datum, nummer en aard der laatste mutatie in de boven staande gegevens van een perceel. C. Op te nemen per hypothecaire inschrijving: - hypothecaire schuldeiser en schuldenaar - specificatie van soort schuldeiser a. hypotheekbanken b. bouwkassen c. levensverzekeringsmaatschappijen en pensioenfondsen d. algemene banken e. landbouw-kredietinstellingen f. spaarbanken g. overige rechtspersoonlijkheid bezittende instellingen en bedrijven h. particulieren - domicilie schuldeiser - code bewaring - burgerlijke gemeentekadastrale aanduiding van het ob ject - specificatie van het onderpand, voor wat woonhuizen be treft in a. eengezinswoningen b. huizen met verschillende woonlagen c. appartementen zo mogelijk onderverdeling van a, b en c in oudbouw en nieuwbouw - datum verlijden hypotheekakte en van beslag - naam notaris/procureur standplaats - datum inschrijving - deel en nummer van het register van inschrijving (datum volgnummer) - hoofdsom - rentevoet - rangorde van de hypothecaire inschrijving - aanduiding hypotheek/beslag - doorhalingsstuk - datum van doorhaling 18 februari-1 maart 1974 Cursus „Ingenieurvermessungen" aan de Technische Universiteit van Hannover, Hannover 25 april - 3 mei Hannover-Messe 1 maart Nederlandse Vereniging voor Fotogrammetrie Lezing over foto-interpretatie in stedelijke gebieden door V. Pollé 29 maart Nederlandse Vereniging voor Fotogrammetrie Lezing over de fotokaart door J. Visser en P. As- houwer 26 april Nederlandse Vereniging voor Fotogrammetrie Lezing over de proef Dordrecht OEEPE: Stadskar- tering 10 mei (voorlopig vastgestelde datum) Studiedag van de Nederlandse Vereniging voor Geodesie Onderwerp: Bodembeweging, regionaal en mondiaal Utrecht 10 mei (voorlopig vastgestelde datum) Algemene Vergadering van de Nederlandse Vereni ging voor Geodesie Utrecht 23-25 mei 23. Deutscher Kartographentag Bonn-Bad Godesberg ngt 74 45

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1974 | | pagina 23