academicus bij het grondbedrijf van amsterdam GADELLA n draai aan of sla er maar eens\a9«aaï- Geef er maar Attenbergergrensmarkeringspaaltjes: altijd goed Op de afdeling Bestemmings realisering van het Grondbedrijf, belast met de uitvoering van gemeentelijke plannen door middel van verwerven, ontruimen en uitgeven van terreinen, is plaats voor een plaatsvervangend hoofd. Genoemde functionaris zal in het kader van het stadsvernieuwings proces leiding moeten geven aan en werkzaam zijn in een multidisciplinair team bij het tot stand brengen van de rehabilitatie en reconstructie van oude stads delen, waarbij het accent ligt op de verwervings- en ontruimings- problematiek. De taak van de afdeling met betrekking tot de stadsvernieuwing is sterk groeiende. Tevens zal hij moeten medewerken aan de totstandkoming van nieuwe woon- en werkgebieden in de stadsuitbreidingsgebieden. Voor het vervullen van deze vacature wordt gedacht aan iemand met een voltooide academische opleiding (ingenieur, econoom, jurist) met bij voorkeur opleiding en/of ervaring op soortgelijk terrein elders en beschikkend over de nodige maatschappelijke affiniteit voor deze boeiende en veeleisende functie. Het salaris is thans maximaal f 3.997,- per maand. Een salarisherziening is bij burgemeester en wethouders voorgesteld. Vakantietoelage 7,5 procent. Premie AOW/AWW voor rekening van de gemeente Amsterdam. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer ir. G. Homan, adjunct-hoofd van het Grondbedrijf, telefoon (020) 596.1201 (kantoor) of (02159) 305 34 (privé). dienst der publieke werken Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de waarnemend directeur van de amsterdam Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. A 281 8 Uitvoering met schroefdraad, indraaibaar Uitvoering met T-profiel, voor inslaan alleenvertegenwoordiging voor Nederland Oudegracht 312 Utrecht tel. 030-31 31 32

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1974 | | pagina 21