Technische Hogeschool Delft Ministerie van Defensie geodetisch ingenieur (mnl./vrl.) gewoon hoogleraar in de leer van de vastgoedsystemen Bij de Topografische dienst te Delft kan worden geplaatst een De taak zal bestaan uit het mede leiding geven aan de werkzaamheden van de Landmeetkundige afdeling, welke is belast met de produktie van de fotogramme- trische basiskaarten, die de grondslag vormen voor de topografische kaarten van Nederland. Goede leidinggevende en contactuele eigenschappen alsmede het vermogen om stereoscopisch te zien zijn vereist. Per maand bedraagt het bruto salaris, afhankelijk van leeftijd, maximaal f 3655, Promotiemogelijkheid aanwezig. Minimaal 20 vakantiedagen per jaar en een vakantieuitkering van 7,8%. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn tot het ondergaan van een psychologisch onderzoek. Nadere informatie betreffende bovenvermelde functie kan worden verkregen bij de chef van de Landmeetkundige afdeling, telefoon 015-120846, toestel 143. Sollicitaties te richten aan de personeelschef van de Topografische dienst, Westvest 9 te Delft. Bij de onderafdeling der Geodesie bestaat een vacature voor een Van de te benoemen docent wordt verwacht dat hij beschikt over een gedegen kennis van het onderhavige vakgebied. Hierbij wordt in het bijzonder gedacht aan de verwerving, verwerking en verstrekking van informatie omtrent onroerend goed, ten dienste van rechtszekerheid, bestemming, inrichting, beheer en belasting van onroerend goed. Van hem wordt verder verwacht dat hij in staat is nieuwe ontwikkelingen op dit gebied te onderkennen, daarbij de maatschappelijke behoeften te analyseren om zodoende bij te kunnen dragen tot de ontwikkeling en uitbouw van vastgoedsystemen in de ruimste zin van het woord. Hij dient te beschikken over goede didactische kwaliteiten en voorts in staat te zijn leiding te geven aan medewerkers en aan groepswerk van studenten. Ook wordt bereid heid verondersteld tot medewerking aan bestuurswerkzaamheden binnen de hogeschool. Degenen die menen voor deze functie in aanmerking te komen dan wel de aandacht willen vestigen op volgens hen voor deze functie gekwalificeerde kandidaten, wordt verzocht binnen vier weken na het verschijnen van deze advertentie zich te wenden tot de voorzitter van de benoemingscommissie, dr. ir. G. H. Ligterink, Technische Hogeschool Delft, Onderafdeling der Geodesie, Thijsseweg 11Delft, tel. 015-133222, toestel 7577. Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld, evenals verzoeken om nadere inlichtingen omtrent deze vacature.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1975 | | pagina 21