Middelbare Technische School landmeetkunde leraar landmeetkunde I#-. G. Hofstedeschool Door het Rijk gesubsidieerde In verband met de opening van het tweede schooljaar van de studierichting verbonden aan de afdeling Weg- en Waterbouwkunde van de M.T.S. te Hengelo, wordt per 1 september a.s. gevraagd een voor tenminste 24 lesuren per week. Gegadigden dienen in het bezit te zijn: óf van het getuigschrift doctoraal examen geodetisch ingenieur óf van het diploma HTS-Landmeetkunde, zo mogelijk met pedagogisch getuigschrift. In dit geval strekt het bezit van het diploma HTS-WW tot aanbeveling. Ruime praktijkervaring op het gebied van het landmeetkundig tekenen, - rekenen en het landmeten is beslist noodzake lijk. Men dient na het behalen van getuigschrift of diploma tenminste 3 jaren als ingenieur c.q. landmeetkundige werkzaam te zijn geweest. Honorarium volgens salarisschaal (geodetisch ingenieur max. bij 24 lesuren per week ƒ4424,per maand). De studierichting Landmeetkunde wordt in de cursus 1977/78 uitgebreid met een derde klas. In die cursus zal verdere uitbreiding van het aantal lesuren landmeetkunde plaatsvinden. De school beschikt over moderne landmeetkundige apparatuur. Met de uitbreiding van het schoolgebouw krijgt de studierichting de beschikking over geëigende lokalen. Inlichtingen te verkrijgen bij de direkteur. Sollicitaties binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direkteur van de Ir. G. Hofstedeschool - M.T.S.Industrieplein 2, Hengelo (O). Tel.: 05400-16988.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1976 | | pagina 36