geodetisch ingenieur Het Bouwcentrum werkt aan het totstand komen van een betere gebouwde omgeving voor mens en maatschappij, zowel in als buiten Nederland. Om beter bouwen en wonen te bereiken doet het Bouwcentrum onderzoek; het geeft adviezen; beoordeelt produkten op hun deugdelijkheid; leidt mensen op; maakt publikaties en tentoon stellingen en geeft voorlichting. Deze activiteiten worden steeds meer samen met anderen verricht. Het Bouwcentrum zoekt voor de groep Bouwmetrologie een De projectorganisatie Bouwmetrologie is een multi-disciplinaire groep, waarin geodeten kwaliteits-, bouw- en uitvoeringsdeskundigen onderzoek en advieswerk verrichten op het gebied van maatvoerings- en passingsproblemen in de bouw. De aan te stellen geodeet zal zich in hoofdzaak bezighouden met onderzoek en advieswerk in het veld van maatbeheersing in de bouw, om zo een effectieve aanpak van produceren mogelijk te maken en de dimensionele kwaliteit te verbeteren. Een goede vervulling van deze functie vereist: enige jaren geodetische ervaring op civiel-technisch terrein initiatief en inventiviteit teamgeest een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, met name t.a.v. de exacte onderwerpen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij J. A. Atzema, tel: 010- 14 51 00 of bij ir. W. J. van Kooten, tel: 010-11 61 81, toestel 2205 of 078 - 75612. Sollicitaties te richten aan de Stichting Bouwcentrum, Personeelszaken, Weena 700, Postbus 299, Rotterdam. bouwcentrum

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1976 | | pagina 43