Geodetisch Ingenieurs of HTS-ers Landmeetkunde KLM KLM Aerocarto zoekt voor twee funkties Geodetisch Ingenieurs of HTS-ers Landmeetkunde A. Afdeling Buitenland Taak: Jn teamverband opstellen van voorcalculaties en uitvoeringsplannen van projecten voor luchtfotografie, grondcontrole, kaartering, remote sensing. Onderhandelen met potentiële buitenlandse opdrachtgevers inzake project opzet, voorcalculatie contractvoorwaarden etc. Leiding van de uitvoering van bovenbedoelde projecten. Eisen: Enkele jaren praktijkervaring. Commercieel inzicht. Inventiviteit t.a.v. de technische project aanpak. Goede kennis van de engelse taal. Goede contactuele eigenschappen. Leeftijd tot 35 jaar. B. Afdeling Verkoop Nederland Taak: Potentiële afnemers adviseren t.a.v. de mogelijkheden van luchtfotografie en luchtkaartering voor de oplossing van hun problemen. Na overleg met opdrachtgevers in teamverband opstellen van voorcalculaties voor fotogrammetrische projecten in Nederland. Ontwikkelen van nieuwe toepassingsmogelijkheden van luchtfotografie, remote sensing technieken en kaartproductie o.m. ten behoeve van milieu onderzoek. Eisen: Enkele jaren praktijkervaring. Commercieel inzicht. Inventiviteit t.a.v. de technische project aanpak. Goede contactuele eigenschappen. Leeftijd tot 30 jaar. Gegadigden voor deze functies zullen psychologisch onderzocht worden op hun geschiktheid. De resultaten van dit onderzoek zullen indien gewenst besproken worden met de betrokkene. Schriftelijke sollicitaties te richten aan KLM Aerocarto,Postbus 2360, Den Haag.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1976 | | pagina 23