ngt 77 REORGANISATIE CENTRALE DIRECTIE DIENST VAN HET KADASTER EN DE OPENBARE REGISTERS Per 1 maart jl. is de reorganisatie van de Centrale Directie ingegaan. De dienst van het Kadaster en de Openbare Registers staat onder leiding van de hoofddirecteur. De thans bestaande drie Centrale Diensten en de tot op heden bestaande afdelingen van de Centrale Dienst zijn nu gecon centreerd in één hoofddirectie, welke is onderverdeeld in een drietal directies en twee afdelingen, te weten: - de directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting; - de directie Onderzoek en Automatisering; - de directie Juridische en Financieel-Economische Zaken; - de afdeling Personeelszaken; - de afdeling Organisatie. Tegelijkertijd met de invoering van de nieuwe organisatie structuur zal ook een directieraad worden geformeerd; deze heeft tot taak de hoofddirecteur bij te staan ter zake van de beleidsvoorbereiding en de beleidsvorming. Als bijlage treft u een geschematiseerd overzicht aan van de nieuwe organisatie. De benoeming van de navolgende functionarissen kan worden verwacht hoofddirecteur: ir. M. J. te Nuyl algemeen beleidsadviseurir. H. de Ridder hoofd van de directie Landmeetkundige Zaken en Lands- inrichting en plv. hoofddirecteur: ir. W. J. J. van Lent hoofd van de afdeling Mutatiesir. W. Berends hoofd van de afdeling Projecten: ir. J. H. W. Makkinga hoofd van de afdeling Fotogrammetrie: ir. H. L. van Gent hoofd van het Bedrijfsbureau: vakant hoofd van de directie Onderzoek en Automatisering: ir. W. A. Claessen hoofd van de afdeling Onderzoek: ir. J. Polman hoofd van de afdeling Automatisering: vakant hoofd van de afdeling Rijksdriehoeksmeting: ir. M. Haarsma hoofd van de directie Juridische en Financieel-Economische Zaken: mr. ir. J. L. G. Henssen hoofd van de afdeling Financieel-Economische Zaken: vakant hoofd van de afdeling Juridische Zaken: mr. J. G. Brouwer hoofd van de afdeling Algemene Zaken: H. Raukema hoofd van de afdeling Personeelszaken: C. A. M. Roozen hoofd van de afdeling Organisatie: vakant hoofd van het Secretariaat van de hoofddirectie en van de directieraad: W. S. van der Boor Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers Organisatieschema Directie Juridische en Financieel Economische Zaken Directie Onderzoek Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting Automatisering Afdeling Projecten Afdeling Fotogrammetrie Afdeling Mutaties Afdeling Financ. Econ. Zaken Afdeling Automatisering Afdeling Rijksdriehoeks- meting Afdeling Juridische Zaken Afdeling Algemene Zaken Afdeling Onderzoek en Ontwikkeling Algemeen Beleidsadviseur Secretariaat Directie van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Afdeling Organisatie Afdeling Perso neelszaken Hoofddirecteur Groningen Friesland Drenthe Overijssel Gelderland Utrecht Noord-Holland Zuid-Holland Zeeland Noord-Brabant Limburg 55

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1977 | | pagina 15