geodetisch ingenieur N.V. Nederlandse Gasunie 8. Begroting 1976 Na een opmerking van de heer Rietveld wordt het be drag ad ƒ3.000,van de post abonnementen in de be groting van het N.G.T., gewijzigd in ƒ30.000,Ver volgens wordt de aldus gewijzigde begroting aanvaard. 9. Bestuurssamenstelling Volgens rooster treedt de voorzitter, de heer Dekker af. Het bestuur stelt kandidaat voor het bestuurslidmaat schap de heer Jacobs en vervolgens voor het voorzitter schap en het tweede voorzitterschap resp. de heren Bo- gaerts en Henssen, die reeds zitting hebben in het be- Aangezicn er geen tegenkandidaten zijn, wordt de be stuurssamenstelling conform dit voorstel gewijzigd. Vervolgens spreekt de heer Bogaerts enige waarderende woorden uit aan het adres van de heer Dekker voor het vele werk dat hij voor de vereniging heeft verricht. Hij brengt daarbij in het bijzonder in herinnering het succes van de studiedag over de Grootschalige Basiskaart, van het congres over Onderwijs en Onderzoek in de Geodesie en van de Onderwijscommissie. De heer Dekker antwoordt dat hij zijn bestuurstaken steeds met veel plezier heeft vervuld en dat het werk tot stand kwam dankzij de goede samenwerking binnen het bestuur. 10. Samenstelling redactie N.G.T. Ter vergadering wordt meegedeeld dat behalve de heer Rietveld ook mevrouw Beneder-Blitzen de heer Van Beek te kennen hebben gegeven te willen aftreden als redacteur. Het bestuur stelt behalve de heer Van der Molen, de heren Denekamp, Neeft en Quee kandidaat voor het redacteurschap. De vergadering gaat met de voorgestelde wijziging van de redactiesamenstelling akkoord. 11. N.G.T. Het bestuur stelt voor zo mogelijk met ingang van 1 janu ari 1977 het tijdschrift in offset te laten drukken en zo- nodigde frequentie terug te brengen van 10 tot 6 nummers per jaar. De vergadering kan hiermee akkoord gaan. Nagegaan zal nog worden in hoeverre het mogelijk is te besparen op de kosten van het zetten. Een en ander zou een belangrijke kostenbesparing kunnen opleveren. Mevrouw Bencder-Blitz herinnert eraan dat onder de leden van de vereniging een peiling zou worden gehouden over de wensen ten aanzien van uitvoering en inhoud van het tijdschrift. Zij geeft de redactie in overweging het desbetreffende dossier van de redactieraad nog eens te bestuderen. 12. Onderwijscommissie Medegedeeld wordt dat met de Onderwijscommissie overleg zal worden gepleegd omtrent een herziening van de taakinhoud, welke in het bijzonder gericht zou kun nen worden op het post-academisch onderwijs. 13. Eerste Lustrum Zoals bij het agendapunt mededelingen is bekend ge maakt, streeft het bestuur ernaar de lustrumviering te doen aansluiten op de officiële opening van het nieuwe Geodesiegebouw. Een en ander zal in het najaar plaatsvinden; een datum is nog niet bekend. 14. Rondvraag Er wordt geen gebruik gemaakt van de mogelijkheid tot het stellen van vragen. 15. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering om ca. 17.00 uur. ir. J. K. B. Sonnenberg, secretaris Op het hoofdkantoor van de N V. Nederlandse Gasunie te Groningen is een vakature op de afdeling Tracé-ontwikkeling voor een chef speciale opdrachten. De afdeling Tracé-ontwikkeling zorgt voor de voorbereiding en de begeleiding van pijpleidingprojekten. Daarbij behoort tevens de planologische afwikkeling van de bouw van verschillende Installaties. De werkzaamheden van de afdeling zijn thans onder verdeeld in twee sub-afdelingen: Traceren en Grondzaken. Het ligt in de bedoeling een derde sub-afdeling hieraan toe te voe gen: Speciale opdrachten. Voor de opzet van deze nieuwe sub-afdeling zoeken wij een geodetisch ingenieur, die werkzaam zal zijn in randgebieden van de geodesie, werktuigbouw en civiele techniek. Tot de werk zaamheden zullen behoren de opzet en begeleiding van studies op het gebied van: leidingregistratie hydrografie (in het bijzonder subbottom-profiling) remote sensing De chef speciale opdrachten zal ook verantwoordelijk zijn voor de organisatie en begeleiding van projekten, die uit boven staande studies voortkomen.Van hem wordt verwacht.dat hijde ontwikkelingen volgt op het gebied van engineeringstechnieken van offshore pijpleidingen, de mijnwet (land en kontinentaal plat) en overslag van vloeibaar aardgas (LNG-terminal). Naast de hierboven globaal omschreven werkzaamheden zal opleiding in zo breed mogelijke zin geschieden met betrekking tot werk zaamheden van de afdelingTracé-ontwikkeling. Voor deze funktie wordt het volgende vereist: TH.-Delft Goede kennis van Engels en Duits Goede kontaktuele eigenschappen. Bereidheid voor offshore-werk en werk buiten Nederland Leeftijd tot 35 jaar Als u belangstelling heeft voor deze funktie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Perso neelsformatie onder nr. 906/9010. Postbus 19, Groningen. Inkoop, transport en verkoop van aardgas. 82 ngt 77

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1977 | | pagina 28