Iq de rijksoverheid vraagt geodetisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 8-4930/2878 technisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 8 5372/2878 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Hoofddirectie van de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting De taak van de dienst omvat: houden van de Openbare Registers inzake de rechts toestand van onroerende goederen; vervaardigen en bijhouden van kaarten c.a., welke de rechtstoestand en de gesteldheid van onroerende goederen weergeven; verstrekken van gegevens uit kaarten, registers en andere stukken aan derden veelal door middel van geautomatiseerde systemen; meewerken aan de totstandkoming van openbare werken, w.o. ruilverkavelingen. Taak: analyseren van werkmethoden, zoals deze worden gevolgd door de Afdelingen Mutaties van de Directies KADOR in de provincies bij aanwijzing, inmeting, kaartering en vorming van percelen en grootte-bepaling daarvan, in opdracht van particulieren verrichte werken en uitvoering van samenwerkingsopdrachten; bijdragen tot het opstellen van meerjarenprogramma's m.b.t. mutaties; beoordelen van de planning en de voortgang van de werkzaamheden m.b.t. mutaties; mee zorgdragen voor de handhaving van de kwaliteit van meting, kaartering en oppervlakte-bepaling; doen van voorstellen m.b.t. de vaststelling of wijziging van voorschriften, procedures en werk methoden en begeleiden van de uitvoering hiervan; mee zorgdragen voor het opstellen van samenwerkingsregelingen en voor het doelmatig bijhouden van mutaties van de topografische details in de grootschalige basiskaart van Nederland. Vereist: diploma geodetisch ingenieur; ruime kadastrale ervaring. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f5103,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 22 december 1978. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Onderzoek en Automatisering, Afdeling Onderzoek De taak van de Afdeling Onderzoek is het volgen van de ontwikkeling op de diverse vakgebieden van de dienst zoals landmeetkunde, fotogrammetrie, kartografie, reprografie, informatica en vastgoedsystemen. Deze ontwikkelingen dienen te worden onderzocht op consequenties en mogelijkheden voor de dienst. Taak: in teamverband meewerken aan onderzoeksprojecten van de afdeling; werkzaam heden voor de ontwikkeling van nieuwe systemen, methoden en technieken m.b.t. de technische werkzaamheden van de dienst; uitvoeren en begeleiden van proefprojecten in het kader van onderzoekswerkzaamheden van de afdeling; meewerken aan onderzoek bij de aanschaf en keuze van nieuwe apparatuur en in dit verband verrichten van proefnemingen; meewerken aan de ontwikkeling van toepassingen op het gebied van technische automatisering; introduceren en begeleiden van nieuwe systemen, methoden en technieken in de dienst. Vereist: diploma HTS-landmeetkunde. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3428,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 22 december 1978. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1978 | | pagina 31