Lunch In verband met grote drukte tijdens de lunchpauze in de restaurants van het Congres centrum en in de naaste omgeving, is het aan te raden deel te nemen aan een koffietafel buffet in de foyer van het Congrescentrum. De dames gebruiken de eerste congresdag de lunch samen met echtgenoot of verloofde in de foyer en de overige twee dagen tijdens de excursies. Kosten van deelname f 10,per lunch voor bovengenoemde leden en abonnees. Voor overige deelnemers 15,per lunch. Jubileumcongres Aangezien thans voor de tiende keer een NGL-congres wordt georganiseerd, zal met name de eerste dag een bijzonder feestelijk karakter hebben. Opening door burgemeester Vonhoff van Utrecht, muzikale omlijsting, gezamenlijke lunch met de dames, aanbieding jubileumborrel op tentoonstelling etc. Avond- Leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen, leden van de NVG, alsmede zij die programma's een persoonlijk abonnement hebben op Geodesia, kunnen met hun dames deelnemen aan de groots opgezette avondprogramma's. Woensdagavond: jubileumdiner-dansant in de foyer van het congrescentrum; feestelijk apéritief in Americain bar en Longchamp; optreden van Martine Bijl, zang met Henk van der Molen, gitaar en het combo Cees van Doorne met zang van Gonny Kemp. Donderdagavond: exotische avond in het Muziekcentrum Vredenburg; Balinees ballet; Zuidamerikaans orkest Juan Pescado; souper. De sterk gereduceerde deelnameprijs bedraagt 20,per persoon voor woensdag en f 10,per persoon voor donderdag. Dames- Voor de dames van bovengenoemde leden en de dames van de abonnees op Geodesia, is programma een uitgebreid programma samengesteld. woensdag 24 oktober: bijwoning van de opening van congres. lezing met dia's door mevr. J. Hermans van Unicef Nederland over: Kinderen veraf. gezamenlijke lunch in het Jaarbeurscongrescentrum. bezoek aan kasteel Zuylen te Oud-Zuylen. jubileumborrel in Expozaal. donderdag 25 oktober: lezing met dia's door de heer L. Vooijs van het Chr. Instituut voor blinden en slechtzien den „Bartiméus" over: „Bartiméus, sluis naar de maatschappij (Kinderen nabij)". lunch in het parkrestaurant Juliana te Utrecht. bezoek aan het Douwe Egbertsmuseum. vrijdag 26 oktober: excursie naar het Creatief Centrum Nederland te Wijk bij Duurstede. lunch in restaurant Darthuizen te Leersum. Kosten van deelname inclusief lunch, koffie, thee etc. 10,per dag. Reductie N.S. Voor het reizen per trein kan reductie worden verkregen. Toezending van reductiekaarten geschiedt na opgave op de aanmeldingskaart. Aanmelding Aanmelding kan geschieden door inzending van bijgevoegde aanmeldingskaart vóór 15 sep tember a.s. en gelijktijdige betaling van het deelnemingsgeld op girorekening nummer 111 05 63 t.n.v. penningmeester Congrescommissie NGL te Barneveld. Op een kaart kan slechts één aanmelding plaatsvinden. Meerdere aanmeldingskaarten kunnen worden aangevraagd bij één van onderstaande adressen. Het volledige programma (tevens bewijs van toegang) wordt alle deelnemers in de eerste week van oktober toegezonden. De Congres- Ing. W. Eimers, Raesfeltlaan 2, 3771 XH Barneveld. Telefoon 03420-3700. commissie |ng a. L. Feith, Kastanjelaan 25, 4128 SP Lexmond. Telefoon 03474 - 1613. J. P. de Jonge, Cortenhoeve 45, 2411 JL Bodegraven. Telefoon 01726- 13643. Ing. B. Nieboer, Sallandpad 115691 LW Son. Telefoon 04990 - 6851 Ing. C. IJsendoorn, De Veldkamp 218172 XE Vaassen. Telefoon 05788 - 2485. ngt 79 121

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1979 | | pagina 17