lO de rijksoverheid vraagt directeur (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers De Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers heeft als voornaamste taken: houden van de Openbare Registers inzake de rechtstoestand van onroerende goederen; vervaardigen en bijhouden van kaarten, registers, e.d. welke de rechtstoestand en de gesteldheid van onroerende goederen weergeven; verstrekken van gegevens uit kaarten, registers en andere stukken aan derden veelal door middel van geautomatiseerde systemen; meewerken aan de totstand koming van openbare werken, waaronder ruilverkavelingen. De dienst bestaat uit een hoofddirectie te Apeldoorn en 11 directies in de provincies. Taak: o.m. leidinggeven aan de directie en zorg dragen voor een goede coördinatie van de activiteiten van vier afdelingen en een Bureau Algemene Zaken; leiden van stafbesprekingen en vaststellen van de prioriteiten en de planning; onderhouden van contacten met het provinciaal bestuur, gemeente besturen, overheidsdiensten en het notariaat o.m. met betrekking tot ruilverkave lingen, uitbreidingsplannen, plannen van wegen en waterlopen, uitvoering van publieke werken en het zakelijk rechtsverkeer van vastgoed; onderhouden van contacten met de hoofddirectie van de dienst en deelnemen aan besprekingen met de hoofddirectie; leveren van een bijdrage aan de beleidsontwil<kelingen. Vereist: voltooide universitaire opleiding; managementervaring. Kadastrale en/of landmeetkundige ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leeuwarden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f7844,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 24 november 1979. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-3117/2878 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1979 | | pagina 26