lOde rijksoverheid vraagt hoofd afdeling projecten (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Zuid-Holland De Afdeling Projecten houdt zich bezig^met: werkzaamheden ingevolge ruil- verkavelingswet en wet Midden-Delfland; vervaardiging van grootschalige basiskaarten en hermetingsprojecten. Taak: als lid van de staf, een positieve bijdrage leveren in de beleidsvorming en beleidsvaststelling; signaleren van en inspelen op maatschappelijke en technologische ontwikkelingen, die raakvlakken hebben met de kadastrale dienst. Voorts coördineren van de voortgang der werkzaamheden en bewaken van de kwaliteit van de produkten. Tenslotte onderhouden van uit de werkzaamheden voortvloeiende contacten met andere instanties, plaatselijke commissies en rechthebbenden. De functionaris maakt als deskundige deel uit van het secretariaat van de Provinciale Kaarterings- commissie. Vereist: diploma geodetisch ingenieur; ervaring m.b.f. ruilverkaveling en grote landmeetkundige projecten en belangstelling voor ruimtelijke ordening. Standplaats: Rotterdam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 6604,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1979. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-3286/2878 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nederlands Geodetisch Tijdschrift (NGT) | 1979 | | pagina 38