ALGEMEENE VERGADERING van de Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde, gehouden te Arnhem den 5dcn September 1887. In het om zijn liefelijk natuurschoon bekende Arnhem was voor 1887 de samenkomst der leden van de Vereeniging voor K. en L. bepaald, terwijl het bestuur als plaats van Vergadering had ge kozen een der zalen in het gebouw van den fraai gelegen Planten en Vogeltuin. Opgekomen waren 32 leden en wel de hh. de Balbian, Balfoort, van Beek, Boer, Bonté, Boon, P. van Dijk, Eekhof, Engelmann, Geijl, Gombault, E. J. Griffijn, Guilliams, H. P. de Haan, W. den Hartogh, Heijkoop, Hessels, Hogenhuis, Hondius, Horsting, J. J. de Koningh, Lensink, Martens, Romijn, van Roosmalen, Stucki, Ver haar, Wagemaker, Wanninkhof, Warmelinck, Wetselaar en van Woerden. De Voorzitter opent ongeveer ten twaalf ure de Vergadering met een welkomstgroet aan de aanwezigen. Hij betuigt den dank van het bestuur aan hen, die na de Algemeene Vergadering van 1886 zooveel hebben gedaan in het belang der Vereeniging en roept aller welwillendheid in bij de behandeling van de thans aan de orde gestelde punten. Hij noodigt vervolgens den Secretaris uit tot voorlezing van de notulen der laatste Vergadering en van het verslag van den toestand der Vereeniging en der handelingen van het bestuur. Beide stukken worden zonder aanmerkingen vastgesteld. Uit het verslag blijkt, dat het ledental sedert Nov. 1886 is ver minderd met 23 (waaronder 2 overleden) en vermeerderd met 14, zoodat het op 1 September 1887 bedroeg 188.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1887 | | pagina 151