148 Het aantal geabonneerden bedroeg op hetzelfde tijdstip 60. Financieel is de toestand niet ongunstig, daar ook 1887 met een batig saldo (vermoedelijk f 150) zal sluiten. Verder doet het bestuur in het verslag mededeeling van den gang der zaken na de Algemeene Vergadering van 1886, van de houding, die het onder die omstandigheden heeft aangenomen en van de gevolgen, die de aanneming van de nieuwe statuten op het ledental heeft uitgeoefend. Als reden waarom het wenscht af te treden, geeft het bestuur op, een einde te willen maken aan den ongewonen toestand, die het gevolg is van de reorgani satie der Vereeniging. Alvorens tot de verdere behandeling der agenda over te gaan, wordt op voorstel van den Voorzitter eene commissie benoemd, bestaande uit de heeren Hessels, van Roosmalen en de Haan, met de opdracht om een verslag van de vergadering samen te stellen ter inlichting van het publiek. De rekening en verantwoording over 1885 en 1S86 met de eindcijfers 1885: ontvangsten f 1456,15, uitgaven f 1339,41. 1886: f1260,55, f1153,16. wordt in handen gesteld van eene commissie, bestaande uit de heeren Verhaar, Lensink, en Geijl. De begrooting over 1888 wordt goedgekeurd tot een bedrag van f1235 als inkomsten, tegen een som van f 1100 als uitgaven. De voorziening in de redactie van het tijdschrift wordt wederom aan het bestuur overgelaten. Naar aanleiding hiervan brengt de Voorzitter hulde aan den heer Boer voor de uitstekende wijze, waarop deze de redactie tot nu toe heeft gevoerd en spreekt hij de hoop uit, dat de heer Boer zich op nieuw met die taak zal willen belasten. De heer Boer zijn dank betuigende voor die waardeerende woorden geeft te kennen, dat hij wel genegen is, om op nieuw met het bestuur in overleg te treden. Uit het verder door hem gesprokene blijkt, dat hij meer algemeene medewerking aan het tijdschrift

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1887 | | pagina 152